Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindegyik hajó/repülő elsüllye...

Piggie-Fan kérdése:

Mindegyik hajó/repülő elsüllyed a Bermuda háromszögben?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat, hogy a Bermuda háromszögben volt-e már olyan hajó/repülő, ami nem süllyedt el, ezenkívül még szeretnék infókat kapni, hogy mit tudtok róla! :D Előadásra készülök belőle... Ne kíméljetek ;)
2011. nov. 25. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
nem. már hajóztam rajta, semmi xtra, pedig hurrikán szezon volt.
2011. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem elég forgalmas viziút...
2011. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kösz, de azért a felfedezők ne pazarolják rám az idejüket xD
2011. nov. 25. 16:28
 4/16 A kérdező kommentje:
Emberek! Én komolyan gondoltam!!!!!
2011. nov. 25. 16:29
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ott valamiféle mágneses mező/tér van,és a repülők is elkerülik azt a környéket,mert megbolondulnak a műszerek a mágneses mezőtől.
2011. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A Bermuda csak legenda,kitaláció.Már rég megírták,hogy kamu.Több kötet íródott.
2011. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
tényleg voltam ott, és tényleg ugyanolyan mint mindenütt a nyílt óceánon. :)
2011. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oh, thank you verik a macskát, de azért megmondanád, hogy hol van a Bermuda háromszög, csak hogy TÉNYLEGESEN el is higgyem, hogy voltál ott? Mert olvastam a netet, ott meg azt írták, és csak te állítod ezt a tényt. >.<" És szerintem nem csak kitaláció, és nagyon érdekes ez a téma. :D
2011. nov. 25. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:
A térképen, Bermuda szigetek környékéről megtudja mondani,bárki.És ne a neten nézz,hanem a könyvtárban.Az egyik könyv címe:Bermuda rejtély megoldva.És rádióban is volt tudós értekezés róla.A parti őrség jelentései alapján.Bizton állítom (bár még nem jártam ott)hogy kamu.Messziről jött ember azt mond amit akar.
2011. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2011. nov. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!