Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfejtetlen álom. Segítesz?

Megfejtetlen álom. Segítesz?

Figyelt kérdés

Hiába néztem fent interneten is azt hogy mit jelenthet az álmom, de nem találok rá egyszerűen..

Azt álmodtam, hogy egy udvaron voltam, egy személy aki nem tudom hogy férfi volt-e vagy nő, Kérdezett tőlem egy másik személy felől és azt mondtam neki hogy kint van az udvaron az autóba. Hirtelen az autó mellett voltunk és mondtam neki hogy ott van... (közben néztem be az autóba, és a volánnál láttam egy férfi testet, és az ülés kicsit megvolt döntve hátra.).. Erre kérdezte tőlem az a személy aki érdeklődött a férfi iránt hogy mi az ami rajta van? És én meg mondtam neki hogy tarhonya fedi a testét.. Ez így elég viccesen hangzik hogy tarhonya, de aztán az nem is az volt.. hanem kukac.. Fehér apró kis kukacok voltak amik takarták a férfi testét teljesen. Tetőtől talpig!

Megijedtem a kukacoktól kicsit. Aztán utána meghátráltam és vége lett az álmomnak..


Nem tudjátok hogy mi lehet ez az álom??? Nagyon foglalkoztatna... Előre is köszönöm ...


2011. nov. 25. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1. Ismeretlen halott: régi vágyad teljesülhet; váratlan segítséget kapsz. 2. Ijesztő, undort keltő halott, : olyan partnerkapcsolat, melytől szabadulnál. (persze ez nem 100%)
2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

kedves első válasz adó ennek hol néztél utánna?

csak mert nagyon érdekelnek az ilyesmik

2011. nov. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe álmos könyv,és van több lehetőség is.Én csak úgy ebben néztem meg.


[link]

2011. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítségeket. Rendesek vagytok :)
2011. nov. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!