Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet felismerni az...

Honnan lehet felismerni az energiavámpírokat? Milyen viselkedés esetén lehet gyanakodni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hülye kérdéseket tesznek fel.
2009. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Az energia vámpírt nem nehéz felismerni. Ha valakivel beszégetsz és kezded magad rosszul érezni vele, menekülnél tőle, na ő az. Tulajdonképpen egy negatív érzést kiváltó, számodra kellemetlen személy. Egyszerűbben úgyis mondhatnám, a vele töltött idő alatt "lehúz", vagyis elszívja az enegiádat. Biztos találkoztál már az ellenkezőjével is, mikor valakitől feldobódsz, jó kedved lesz, stb.
2009. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem amitől az életkedvem is elmegy, és tényleg egy órás beszélgetéstől, úgy elfáradok szellemileg mintha egész nap kvantum fizikát tanultam volna, ha valaki sokat beszél, és főleg a problémáiról! De tényleg ha valakitől fél óra alatt kész vagy, az tuti energia vámpír, ettől függetlenül lehet csak te vagy rá érzékeny, szerintem ez nem mindenkinél "hat"
2009. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintetek az is lehet ilyen személy,aki a túlzott aggodalmaskodásával,mindenbe való beleszólásával,a vele való találkozások"kierőszakolásával" próbál társaságra lelni?Mint pl.Magdi anyus a Barátok közt-ből?
2009. máj. 13. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen tényleg van? még nem hallottam ilyesmit :D
2009. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen ilyen tényleg van, szerencsés lehetsz hogy nem találkoztál még ilyen emberekkel
2009. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

De ha valaki energiavámpír, akkor attól még nem mindenkire hat ,ugye? tehát nem mindenkinek szívja le az energiáját.

és NEKI attól több energiája lesz,ha másét "elszívja"??

2010. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Energia vámpír van a közelben pl ha:


Emozgási nem= 1/2*m*v^2 mer leszívott belőle x*E-t


Engem érdekelne,hogy hogyan tudom felismerni a másodrendű nyomaték vámpírt?

2010. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!