Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért képzeli magát minden 13...

Miért képzeli magát minden 13 és 17 év közötti tinilány felfedezetlen, szenzációs írónak?

Figyelt kérdés
Miért vezetnek ilyen érzelgős blogokat a "könyvükkel"? Ezekben ráadásul általában azt is leírják, hogy ők nagyon bénán írnak, meg hogy az ő lelkük ki akar törni satöbbi. Ha jól írsz, azt fel kell vállalni, nem kell "szerénykedni", hogy te nem tudsz fogalmazni. Tisztelet a kivételnek.
2011. nov. 26. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De legalább próbálkoznak, van valami, amit szeretnek csinálni, ebben nincs semmi szokatlan szerinem.
2011. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért zavar ez téged? 19 éves korukra kinövik.
2011. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem zavar különösen, csak nem re
2011. nov. 26. 23:48
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, megnyomtam azt a sz.r a gombot. :D Szóval különösebben nem zavar, csak nem értem. Nem értem, miért döngöli földbe magát a sok tinilány azzal, hogy azt mondogatják: "á, én tehetségtelen vagyok..." Inkább kezdené el fejleszteni a tudását, hogy elégedett legyen magával! Hallottam olyat, hogy az egyik divattervező cég egy anorexiás lányon mutatta be az új ruhákat. A modellen ruhában egyáltalán nem látszott, hogy anorexiában szenvedne, csak annyi, hogy vékony. Az ő fotói jelentek meg az újságokban, és végül ezeket kitöröltették!!! Miért? Mert a tinilányok körében ártalmasnak ítélték, mert állítólag azt mutatja nekik, hogy ez a normális, ha valaki ilyen vékony. LOL. Attól, hogy valaki önbizalomhiányban szenved, még lehet esze, hogy ne fogyjon le anorexiásra... Egyébként én is korosztály vagyok, de meg sem fordult a fejemben, hogy egy kép miatt szó szerint halálba fogyjam magam. Pedig bennem sem teng

ám túl az önbizalom! Szerintem pont azt kellene megmutatni az embereknek, hogy attól még, hogy valaki beteg, még lehet szép. A külső egyébként sem minden.

2011. nov. 27. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, miért döngöli földbe magát a sok tinilány azzal, hogy azt mondogatják: "á, én tehetségtelen vagyok...""


És te meg naivan beveszed ezt a szöveget? Ugyan már, pk sem így gondolják, csak azért írják ezt, mert ki akarják csalogatni a bókokat, hogy "JAJ UGYAN MÁR, HOGY MONDHATSZ ILYET, NAGYON JÓ VAGY!". Csak erre megy ki a játék. Valójában nagyon is beképzeltek. Aztán meg ha eleget mondják nekik, hogy milyen jók, el is hiszik.


Amúgy meg azért csinálják, mert ez a divat. Különben meg az emberek sajátossága, hogy mindenki különlegesnek, átlag fölöttinek képzeli magát.

2011. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ő fotói jelentek meg az újságokban, és végül ezeket kitöröltették!!! Miért? Mert a tinilányok körében ártalmasnak ítélték, mert állítólag azt mutatja nekik, hogy ez a normális, ha valaki ilyen vékony. LOL. Attól, hogy valaki önbizalomhiányban szenved, még lehet esze, hogy ne fogyjon le anorexiásra... "


Lehet, de ennek ellenére nincs. Nagyon helyesen tették, hogy kitörölték. Ennél kisebb dolgokkal is meghülyítik a tizenéveseket, de még a felnőtteket is. Vagy szerinted miért akar mindenki "márkás" cuccokat? Vagy honnan jön a vámpír-mánia? Elég egy hülye könyv, elterjed, és mindenki arról álmodozik, hogy jön a vámpír fehér lovon. Aztán átharapja a torkát. Hidd el, ez nagyon is valós veszély. Ígyis minden tinicsaj fogyni akar, még a nádszálvékonyak is, mert mindenhol ezt látják. Plasztikázni is akarnak, meg olyan hajviseletet, ami éppen a divat, meg olyan sminket, stb. Nagyon befolyásolhatóak az emberek.

2011. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
télen szinte mindíg tele van az orvosi rendelő 13-17 éves tinikkel, fiúkkal lányokkal egyaránt, mert divat szerint öltözködnek, -15 fokban is miniszoknya kellett(lehet hogy mára az nem is divat),csak egy farmer, meg egy top, végül egy vékony melegítőfelső, nem csoda hogy rengetegen megfáznak, de ezeket az enyéneket azért nem sajnálom, mert nagyon buták, még ha fázik sem ismeri be önmagának sem és környezetének sem mutatja, a divatnak megfelelően legtöbben iskolai óraközi szünetekben kijárnak cigarettázni, januárban februárban is úgy megy el otthonról mint nyáron, de látszik rajta hogy majd szét fagy némelyik, de nem baj ha jön a tüdőgyulladás, lényeg az hogy a divatnak megfelelően vagyunk felöltözve. Ki diktálja itt a divatot? Lady Gaga, meg az ahhoz hasonló rossz k.urvák?
2011. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én is 13 vok és néha irogatok prózákat meg verseket,de nem játszom el azt hogy tudom hogy nem tudok írni! Egyébként annak van tehetsége hozzá aki már kb 3-4-dikes korában tudott jó mesét írni.

Szerintem.:)

2011. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát kérdező egyet értek veled a másik fajtájuk aki csak azt mondja hogy milyen pocsékul ir de magában azt gondolja milyen klassz szövegeket ir

én hálistenek kivtel közé tartozok én azt gondolom magamról hogy általában jokat irok de azért egy-két pocsék müvem is születik

mondjuk azért vagyok ilyen téren kissémagabiztos mert elég sok vers-mese iró pélyázaton 1-2-3 helyezést értem el

14 l

2011. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szép dolog az álmodozás...
2012. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!