Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szenzációs fogyasztószeres...

Szenzációs fogyasztószeres eredményeim?

Figyelt kérdés

Bocsi a címért, de gondoltam így sok olyan fogja olvasni, aki a szerektöl remel csodát. Nem akartam hinni régen azoknak, akik lehurrogták a fogyasztószereket, de mára rá kellett jönnöm, hogy csak annyiban segítik a fogyást, hogy az árukat nem tudtam ételre költeni. Próbáltam az étkezést helyettesítö shakeket, azoktól éhes voltam folyton és miután abbahagytam(mert nem élhetek azon évekig) ugyanúgy visszamásztak lassan a leadott kilók. A zsírégetö tabitól fájt a gyomrom és székrekedést kaptam. Utóbbi eredményeként a böröm csúnya lett az arcomon. A fogyasztóteátol hasmenésem lett, a végén kenhettem magam neogranormonnal. Ráadásul olyan szinten szárazzá vált a böröm, hogy hónapok óta nincs ami helyrehozná. A tv-ben reklámozott fogyasztókapszula, amit liternyi vízzel kell lenyelni... arról csak annyit,hogy ha a C vitamint nyelem le 2 nagy pohár vízzel, akkor is fogyok, mert enni mellette nem tudok. A has és a mell viszont szép fonnyadt lesz tápanyaghiány miatt.

Azt hiszem ennyi tapasztalatom van fogyasztószereket illetöen. Várom a további szenzációs eseteket egymás észheztérítéséhez! :)


2011. máj. 4. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ennyi :D nem tudom, ki hisz még mindig ezeknek a szereknek... mondjuk Te se időben jöttél rá, hogy mi az ábra, ha ennyi mindent végigpróbáltál, kidobtad rá a pénzt, hogy tönkretedd magad :(


Anyukámnak van "szenzációs" élménye: Slim töktudjahány csodaszer, fogyjon 20 kilót két nap alatt szintű reklámmal... mai napig nem értem, miért vette meg. elkezdte szedni, eltelik 1 hónap nem használ. ja, hogy van mellékelve egy diéta, azt tartani kéne. tartotta a diétát (viszonylag egészséges volt), 1 hónap alatt 5 kg. majd elfogyott a tabi, Anyu vissza a régi étrendre, és 1 hónap alatt +8 kg. utána fogta a tablettához kapott étrendet, és elkezdett újra aszerint étkezni, de gyógyszert már nem szedett. fél év alatt -20 kg :)


ezek a csodaszerek SEMMIT nem hatnak, vagy rosszabb esetben még ártanak is! volt gyógyszeres tárgyam az egyetemen, és láttam, hogy csinálnak placebo-t kukoricakeményítőből ugyanolyan formára, mint a fájdalomcsillapítók... ez se lehet más

2011. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami működik, akkor működik és kész.

Ha szedsz C-vitamint, nem leszel skorbutos. Ha beoltanak himlő ellen, nem leszel himlős, és így tovább.


Ha bármilyen csodasz@r használna, nem lennének kövérek... mégis egyre több van.. .ÉRDEKES :)


A fogyiszerek ugyanaz a kategória, mint a jósnők, asztrológusok, látók, távgyógyítók. Lehet csűrni-csavarni, hinni, meg koncentrálni, de a vége csak egy ködös körmönfont lóf@sz...

2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"de a vége csak egy ködös körmönfont lóf@sz..." a röhögéstől fogytam 1 kilót de komolyan :D:D:D:D
2011. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most is szedek, természetesen senkinek sem tanácsolom, ez az én döntésem és vállalom. 168 cm vagyok, 75 kg-ról lefogytam 1 hónap alatt 69 kg-ra úgy, közben egyáltalán nem voltam éhes, úgy kellett az ételt magamba erőltetni. Nagyon figyelek a folyadékbeviteljre, mindig meg van a 3 liter víz.

Nekem szerencsére bejött, nem humbukk terméket vettem.

2011. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az a szer?
2011. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
majd akkor írj ide, ha abbahagytad, és a dupláját szedted vissza annak, amit most leadtál!
2011. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a fogyasztoszerek azert nem hatasosoak mert a hasznaloja ugy akar lefogyni hogy kozben semmit nem valtoztat az etrendjen es ez igy persze nem mukodik. azok akik vegul megis lefogytak bizonyara megreformaltak az etkezesuket is ami mar magaban hatasos es a fogyasztoszer csak egy kis + loketet ad. Egy megfeleloen osszealitott etrend melle nincs szukseg fogyasztoszerre max egy kis etvagycsokkento novenyi roskapszulara.
2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy ha fogy, annak szinte semmi köze a "szerekhez", mind annak az eredménye, hogy a használati útmutatóban az van, hogy sokszor egyél keveset, kerüld a fehér kenyeret, finomított cukrot, 7 után ne egyél, mozogj.. :D
2011. máj. 4. 21:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező a "7 után ne egyél" egyetlen használati utasításon sem szerepel, tekintve, hogy kapitális marhaság!
2011. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyszer már szedtem, akkor 90 kg-ról indultam, és 77 kg-ra fogytam le. 2 év alatt felugrott 80-ra, most megint szedem, és így sikerült elérnem a mostani eredményem.

Mellette diétázom, a heti 6x40 perc edzés megvan, és ez a minimum, mert gyakran 1,5 órát edzek. Az életmódváltás következtében fogyok, de a tabletta, amit szedek nagyon sokat segít, mert nem vagyok éhes, és az aktivitásom meg háromszorozódik.

2011. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!