Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez a szenzációs...

Mit szóltok ehhez a szenzációs felvételről és a cikkemről?

2010. nov. 21. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Az egy mondatra eső helyesírási hibák száma kiemelkedően magas. Menj el tanulni ahelyett, hogy ilyen baromságokkal foglalkozol. Szánalmas.
2010. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Leírnád a helyesírási hibámat? Ha meg kérhetlek rá?
2010. nov. 21. 19:24
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

ha, megkérhetlek rá...

Egyébként már unalmas az állandó önreklámod diator.

2010. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Más részt nem a helyesírási hibákat kell nézni hanem azt amit írtam. Szerintem jó dolgokat írtam le. Más részt pedig szerintem te irigykedsz. Majd ha 45 perc alatt 6000 leütést megcsinálsz, akkor szóljál be.
2010. nov. 21. 19:26
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az első válaszolóval...
2010. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de ha egy cikket írsz, ott igenis fontosak a helyesírási hibák, mert piszkosul zavaróak.
2010. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De csak én vagyok vak, vagy tényleg nagyon hülye vagyok én nem találtam benne helyesírási hibát. Kérdeztem is mi benne a helyesírási hiba? Erre mért nem válaszoltatok?

Nem önreklám , mindig is kérdeztem a véleményeteket dolgokról. Kb már lassan 3 éve vagyok az oldalon és mindig kérdezek. Azért is, hogy többet tudjak. Meg most elfoglaltságommá vált az hogy sokat írják , ahogy láttátok cikkeket írok , hogy ti is többet tudjatok. Rengeteg oldalt kellet elolvasnom azért hogy ezt a cikket meg tudjam írni. Nem is beszélve arról hogy mennyi oldalt kellet lefordítanom hogy ezt a cikket meg tudjam írni. Kb 30 oldalt néztem át egész napom rá ment.


Megmondanám, hogy szerintem nincs benne helyesírási hiba. Másrészt nem a helyesírási hibák véget tettem fel hanem azért hogy elolvassátok. Nem kötelezek senkit, de ha sok helyesírási hibát találtok benne tegyétek fel , ide az oldalamat, hogy javítsák ki a helyesírási hibákat.

2010. nov. 21. 19:39
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
első bekezdésben hogy szó előtt vessző. az akkori. stbstb. kedvesem, igenis fontos a helyesírás, ha publikálsz akármit. ez egy netes csoda, ahová bárki beírhat. egy magazinnál ezt visszadobják. az írói stílusod pedig kevéssé választékos. van benne hiba bőven, de ha mindet nekiállnék kijavítani, akkor a fél estém rámenne... én kérek elnézést...
2010. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes téma! Gratulálok a cikkhez! Az igazságot egyszerű kideríteni: oda kell menni! Ha ennyire érdekel a téma javaslom egy expedíciót szervezni oda. Nem egyszerű, de akár egy életcél is lehet. A többiek meg hadd rágódjanak mások helyesírásán egy életen át. :)
2010. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Nem csak a helyesírási hibákkal van baj, nagyon magyartalan a szöveg. Sokszor értelmetlenek vagy rosszul megszerkesztettek a mondataid.

Például:

a náci Németország tudományos kutatásokat végeztek

a nácik még napjainkban is vannak ott

Ezt a programot a Titkos földnéven kereszteltek

el.

Byrd történetéről a "Ufók a III. birodalomban." című filmben is szerepel a történet

2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!