Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végig bírod nézni sírás nélkül?

Végig bírod nézni sírás nélkül?

Figyelt kérdés

De nézd meg teljesen végig:)

Nekem nem sikerült, pedig nem vagyok egy érzékeny típus:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQKik..

16/L


2011. dec. 2. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem sírtam, de tényleg megható :)
2011. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát, akkor lehet csak rám hatott így...a zene meg a videó együtt:))
2011. dec. 2. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Én ezt tegnap néztem.Azt hittem sikerülni fog, de nem.

Már a télapós kislánynál kezdtem érezni hogy nem fogy menni.Ahol meg mondja a kisfiu az apukájának hogy hiányoztál apa (missed too daddy), ott eltőrt a mécses.

2011. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
belőled sem lesz terrorista elhárító katona akkor ők pl gondolkodás nélkül lelőnek vkit akit pl várnak haza csak a származása arab!! és egyéb hülye célok miatt el kell viselniük h az amcsik ott vannak az országban náluk ez a videó nem így nézne ki!!!!!
2011. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kislány a legmeghatóbb az egész videóban. Én már ott könnyeztem. De utána nemigen :D
2011. dec. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tudok meghatódni ezen a videón, mert az usa egy szemétláda mocskos háborúkreáló nemzet. Utálom őket, megérdemlik a sorsukat. Az újonnan kifejlesztett fegyvereik tesztelésre, még képes a saját nemzetének a lakosságát is felhasználni. Ez az igazság, ezt mind lefelejtették a videóról!


A kérdezőt megértem, majd idővel ha többet tanul, rá fog jönni Ő is dolgokra!


20/F

2011. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Azzal a fene sok eszeddel tudhatnád, hogy nemzet nem egyenlő polgárral. Hiszed vagy sem, de az amerikai katonák nem azért mennek el Irakba, mert ők olyan szemétládák lennének. A szemétláda az, aki odaküldte őket.


És ez a videó nem arról szól, hogy milyen jó dolog is a háború, hanem azokról, akik fene tudja mennyi idő után újra találkozhattak az apjukkal/testvérükkel, akik eddig Irakban szolgáltak. Ne arra gondolj, hogy mi a háború lényege, gondolj arra, mit érezhetett az a kislány, aki talán évekig nem láthatta az apját, vagy a feleségre, aki nap mint nap érte imádkozott.

2011. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:35 vagyok,


az a helyzet, hogy tudom miről van szó. Az én Édesapám katonaként halt meg. Nem kell bemutatni a helyzetet! De akkor is amerika megérdemli a sorsát. Dögöljenek bele a saját hülyeségeikbe. Bocs de én ezek után már más szemmel nézem a helyzetet.

2011. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán hatásvadász a javából!
2011. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!