Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom végig nézni...

Csak én nem bírom végig nézni sírás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok kíváncsi lennék én vagyok ennyire érzékeny vagy tényleg megható ez a videó? :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQKik..


2011. dec. 1. 15:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
72%
a legkevésbé sem érdekel. minek mennek olyan háborúba, amihez semmi közük?
2011. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
Hát én végig bírom nézni. Nem igazán szeretem a katonákat. Persze nem kívánom, hogy essenek el, de benne van. Ők választották.
2011. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
50%
mivel már volt z a kérdés ezzel a videóval, így másodjára végig bírom nézni sírás nélkül
2011. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
56%
K*rvára semmi megható nincs benne. Hazajönnek a katonák, és nem rossz alatta a zene. Ennyi. Ha nem amaerikaiak lennének, hanem mondjuk Magyarok, akkor a kutyát se érdekelné.
2011. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
45%
Lehet hogy túlérzékeny vagyok,de nem birom végig nézni...a sirás kerülget!
2011. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%

Na igen. Megható pillanatok, ahogy a háborúból hazatérő édesapák megölelik az itthon maradt gyerekeket.


De ezeknek az édesapáknak köszönhetően a világ másik végén sok ezer gyerek soha nem ölelheti már meg az édesapját...csak róluk nem készül videó.


Nem a hazájuk védelméért ölnek, csak hivatalból.

2011. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

Sokan élnek így,főleg manapság. (ezt nem katonákra értem). Apuka kimegy külföldre,hogy jobb megélhetést tudjon biztosítani a családjának. Érdekes módon a Németországból hazatérő kőműves megérkezése nincs fenn a youtubon :)

Én simán végignézem sírás nélkül.

2011. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 1. 15:29
 9/51 anonim ***** válasza:
39%
jaj, az egyik kedvenc videóm, szerintem nagyon szép és megható. Főleg mikor a kicsi mondja, hogy Daddy.. Daddy, I missed you, I love you Daddy, jajj annyira édes. Én is sírtam amúgy, mikor először láttam:)
2011. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
70%

Engem is meghat. És nem azért, mert amerikaiak, vagy mert katonák, hanem azért, mert igazi érzelmekről van szó, szeretetről, szerelemről.


A barátom egy másik kontinensen él, és most pár hónapig nem találkozunk, és én is hasonló vehemenciával fogok a nyakába ugrani, ha végre találkozunk. :)

2011. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!