Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pékségbe eladóként...

Milyen pékségbe eladóként dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

-Jó napot kívánok, mit adhatok?

-Két kakaóscsigát és tíz zsemlét kérek.

-Parancsoljon, 390 forint lesz. Köszönjük, viszlát!


ilyen

2011. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

-Jó napot kívánok mit adhatok?

-Egy csokis fánkot és egy pogácsát kérek.

-Parancsoljon 180 forint lesz.Köszönjük viszlát!


vagy ilyen:D

2011. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát olyan mint a tescoba csak mást kell csinálni :D
2011. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párbeszédeket tudom,hiszen már én is vásároltam pékségben! Arra gondoltam,hogy milyen érzés csinálni,nem-e fárasztó,lehet-e néha ülni vagy egész nap ácsorogni kell-e a pultba.Ha nincs vevő lehet-e csak úgy bambulni ki a fejünkből vagy keresni kell valami munkát pl.takarítani,lehet-e egy nap többször enni vagy csak egyszer gyorsan 20 perc alatt.Reggel hány perccel kell korábban menni a kipakolás miatt.Gondolok itt az akkor érkezett friss pékárukra.Gondolom fél órával munkakezdés előtt meg kell jelenni.(fél 6 körül) Szóval ezekre lettem volna kíváncsi vagy más tapasztalatokra,aki már dolgozott ott,hogy bírta stb.
2011. dec. 11. 09:05
 5/6 pandamanci ***** válasza:
100%
Ha nincs vevő, munkát kell keresni, pl. takarítani, mivel morzsa van elég, mindig van mit takarítani. Egész nap nem ülhetsz le és nincs külön időd enni, hanem két kiszolgálás között bekaphatsz pár falatot, de azt annyiszor, ahányszor csak akarod. Mi 6-kor nyitunk, de 4:45-re kell bemenni, mert durván 1óra kipakolni a kenyereket és a süteményeket, nálunk helyben sütés is van, h egy percre se unatkozz. Itt van reggeli kisegítő, h a 7-8-óra közötti brutális forgalmat kiszolgálja. Este 6-ig vagyunk nyitva, de csak este 8-óra felé szoktam végezni a takarítással. Közben baszogat a főnök, h ne maradjon áru, mindent adjál, el, de ha kevés, akkor meg süssél ezerrel, miközben folyamatosan jönnek a vevők és még arra sincs időd, h elmenj pisilni vagy igyál.
2012. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pandamanci ***** válasza:
100%

Még a korábbi kommentelő szövegére írnám, h abszolút nem ilyen egyszerű eladni.


Bejon egy 70éves néni a pékségbe:

-Jónapot kívánok mit adhatok?

-Gyermekem nem tudná hangosabban mondani, mert nagyot hallok?

-JÓNAPOT KÍVÁNOK, MIT TECCIK KÉRNI?

-Amit a múltkor vittem Drága Angyalom.

-MIT TECCET VINNI A MÚLTKOR?

-Olyan barnát, amiben nem voltak magok.

-EZ VOLT AZ A ROZSKENYÉR?

-VAGY EZ VOLT A TELJESKIŐRLÉSŐ?

-Nem inkább adjon olyan félbarnát.

(beteszem zacskóba és odaadom a néninek)

-300ft LESZ.(Beütöm a gépbe és kienterezem)

-Mennyi?

-300ft LESZ.

-Nem vihetném el inkább csak a felét?

-DE. (kisztornózni már nem tudom a gépből, hurrá)

(félbevágom, majd áétnyujtom a néninek, azt zacskóban)

150ft LESZ.

(kiborítja az aprót a pultomra)

-Drága Életem segítene, mert annyi apróm van.

-HÁT PERSZE.

(kiszedem a pénzt, majd megkönnyebbülve sóhajtanék, h huhh túl vagyok rajta, de a néni annyira elhúzta az időt, h mögötte már 5-en várnak nem éppen vigyorgó pofával, nagyjából kezdem előről)

Szóval nem olyan egyszerű ez, mint ahogy 68%-os barátunk gondolta.

2012. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!