Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hagyjam hogy összebarátkozzon...

Hagyjam hogy összebarátkozzon velem egy srác?

Figyelt kérdés

ÉN 14/L vagyok.Régebben osztálytársak voltunk.Ő volt az osztály szegyene jóformán mindenki utálta,mindenkit piszkált,sokszor megverték,hozzá vágta a tanárhoz a széket,betörte az ablakot....meg ilyenek.MAjd ellment a suliból.MOst 2 év után írt nekem.De elég normálisnak tűnt.LEginkább érdeklödött rolam hogy milyen zenét szeretek,melyik suliba járok,van e pasim,felvenném e msn-re,meséljek magamról meg ilyenek...meg azt is hozzá tette hogy "gyönyörű" vagyok...

régen nem birtam a gyereket,szívem szerint nem irnék neki vissza de az nagy búnkóság lenne azt hiszem....szerinted?


2009. máj. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egy próbát megér. Ki tudja, mi minden történt vele két év alatt, lehet, hogy megváltozott, és egész jófej lett belőle. Ha mégsem lett szimpatikusabb, még mindig le tudod építeni vele, vagy minimalizálni vele a kapcsolatot.

Én visszaírnék a helyedben. :) Van veszteni valód? :)

2009. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En is vissza irnek, soha nem lehet tudni, hogy mi sul ki belole. De azert legy resen! ;)

Sok sikert!:))

2009. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki vissza! Ki tudja azóta mi lett vele, lehet megváltozot, te sem tudhatod.:)
2009. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!