Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb bnőmmel...

Összevesztem a legjobb bnőmmel. (már 6 éve nagyon jóba voltunk) Mit tegyek kibéküljek vagy hagyjam? (lent)

Figyelt kérdés
ööö...szóval az úgy történt hogy 6. év eleje volt és nagyon jóba voltunk. egyik nap elhívtak valahova (elég sz@r idő volt) és mondtam h nem engednek el mert esik az eső meg minden erre másnap jövök suliba pont összefutok vele köszönök rá h szija és megkérdezem h nem haragszanak e rám h nem mentem el. erre azt mondja h nem. aztán megyünk a terembe hozzám se szól és nem mondja meg mi a baja. ők hárman voltak én meg egyedül. szerencsére az egyik lány kibékült velem és később a másik is de ők még mindig ketten vannak és mi is ketten. Azóta elég rendesen kibeszél csúfol meg minden. Már egy fél éve ez van. Most mit tegyek??? az a baj h a barátnője csak kavar és kihasználja őt de ez neki nem tűnik föl... na szóval engem leginkább az idegesít h ez a hülye lány aki most vele van csak kihasználja őt... szóval kibéküljek vele vagy esélytelen? nekem nagyon hiányzik :'( segítsetek mit tudnék tenni?
2011. jan. 17. 15:13
 1/2 anonim válasza:
szerintem hagyd a francba!
2016. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TimeaAnime válasza:
Nekem is volt egy BFFm, aki lecserélt a barátnőm BFFjére. És elhatároztuk a barinőmmel, hogy BFfk legyünk, és ezzel féltékennyé tegyük a többieket. Ez sikerült is, de mikor könyörögtek nekünk, hogy vegyük vissza őket, csak megráztuk a fejünket, és azt mondtuk, hogy nekem már van BFfm, és mind a ketten egymásra mutattunk. És ez azóta tart.
2018. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!