Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek az egyik osztálytár...

Mit vegyek az egyik osztálytársamnak, akit karácsonyi ajándékozásnál húztam?

Figyelt kérdés
Fiú, 17 éves és szerintem az égvilágon semmi se érdekli őt. Vagyis biztos, csak én nem ismerem őt. Elvilleg szereti a számitógépes játékokat, de azt nem akarok neki venni mert úgyis letölti ami kell neki, vagy már megvan neki. kb 2000ft értékbe kell ajándékot venni.
2011. dec. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

-dm-ben parfüm csomag(dezodor,parfüm,after shave)

-pár tábla csokit

-foci labdát,persze műbőrt maximum az ára lehet 2500Ft

-valami új filmet írj ki neki cd-re

2011. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már 2 osztálytársam is pont a dm-ben vett olyan szettet 2 másik fiú osztálytársamnak, nem akarok olyat venni, a sportot meg nem szereti hülyeség lenne focilabdát venni :( A filmmel a a baj hogy tudom hogy rengeteget szokott letöltögetni... Szóval nem tudom kétségbe vagyok esve. :S
2011. dec. 14. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Úh akkor kérdezd meg melyik a kedvenc videó játéka és egy fehér pólóra nyomtasd ki a borítóját.A póló méret sem ártana.:)
2011. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Head ***** válasza:
Szerintem inkább tudd meg hogy szeret e valamilyen rajzfilm sorozatot pl. south park,simpson család,family guy és melyik a kedvenc szereplője. Inkább azt nyomtasd rá egy pólóra. Ne videó játékot. Ilyen pólókba már láttam embereket szaladgálni.
2011. dec. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

amit a srácok utólag írtak azok jók de kezdjük ott hogy fiú-e vagy lány.

ha fiú és nem szereti a sportot akkor valami olyasmit tudok ajánlani mint amit head mondott vagy amit kornád,de attól is függ hogy hány éves a gyerek!!

ha lány akkor vegyél neki köröm festő cuccost vagy mi a tökömet.de a póló lányoknak is tetszhet szóval nem olyan szűk a választék

:DD

2011. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

bocsi nah elolvastam a kérdésed kibetűs részét is ami nem szokásom :PP

gondolkozzunk:

-lehet télleg egy jó kis póló is

-lehet egy drukker sál is már ha azt szereti.ha focikedvelő akkor vegyél neki egyet mondjuk barcásat vagy realosat

-akár könyvet is vehetsz neki hisz nem az a lényeg hogy a kedvében járj úgyhogy nekem mind1 volna hogy mit kapok

-a műbor se rossz ötlet

-vagyél neki egy kis mini feldíszített karácsonyfár ha ezt jónak találod

ennyit tudtam most mondani remélem segítettem :D

2011. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!:)

Az Alexandrában vagy a Libriben nézz szét a humor és az ajándék könyvek részlegen.

Vannak ilyen kis vicces könyvek, mint pl.:

-Túlélési útmutató Facebook-függőknek

-Csodás csajok, rémes férfiak

-A nő működése

Még vannak hasonlók.

Meg az ajándék könyvek részen is szétnézhetsz.:)

remélem tudtam segíteni

egynek nem rossz

2011. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!