Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiszafa tűleveleket fogok...

Tiszafa tűleveleket fogok enni. Szerintetek meddig tart a szenvedés, míg belehal az ember?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan beszólásokat,hogy"jaj,már rég megtetted volna,és nem itt jártatnád a szád" Olyan biztos lehet mindenki benne,hogy megteszem,mint hogy "lyuk van a s...én"! Az efajta módszerhez nem kell nagy bátorság,miért ne tenném meg? Szóval a kérdésemhez igazodó,értelmes válaszokat szeretnék,hogy milyen nagy szenvedés ez és kb.meddig tart.köszi
2011. dec. 21. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó válaszon kívül,mindegyik az enyém! Azaz a 14/L :D És onnan tudom hoyg lány vagy, mivel a fiúk 99%a szarik az életre! :D Ha valami nemjó akkor leisszák magukat és ennyi. De mi, nőnemű lényei a világnak ezt nehezebben viseljük. És Figyi mi olyan rosz az életedben? Most jön a karácsony, van egy csodás gondolom jófej pasid akit szeretsz, családod akit úgyszintén. Munkahelyet meg lehet váltani. Legalább rájuk gondolj, és miattuk ne tedd meg!
2011. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de ugye még élsz? 14/L
2011. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem csináltál hülyeséget, ugye?
2011. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hahó! Most komolyan! Ugye jól vagy? 14/L
2011. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
VÁLASZOLJ!!! MINDEN RENDBEN???
2011. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mond hogy nem... 14/L
2011. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, és én is az öngyilkosságon gondolkozok. és akik meg azt mondják, hogy ugyan már minek akarsz te meg halni, azoknak üzenem, hogy azért ez nem valószínű, h fenyegetés, sőt még a kamaszoknál sem. én pl tisztában vagyok vele, hogy még átgondolom, ha javul egy picit a helyzetem, akkor még mindig ott marad a lehetőség, ha meg nem minél hamarább megteszem.

és sztem egy ilyenen gondolkodó ember gyakran átgondolja kinek mekkora fájdalmat okozna. am meg a 14L az nem azért írta, mert hogy kamasz, csak szimplán gondolta fiatal vagy, mit tom én 13 éves és fiú ügy miatt.. sztem az ilyen típusú lányok csak gyerekesek még szimplán.

2012. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

akik eleve öngyilkosságban gondolkoznak, azok gyerekesek..

gyávák vagytok gyerekek, ne sajnáltassátok már magatokat! ha valami nem tetszik, változtass rajta!

Fiú vagyok, és mint említették, szarok a világra.. tudod miért? mert egy ember úgysem fogja megváltani.. sőt.. sok ember sem fogja.. a világ az ember miatt olyan amilyen, de ezzel nincs mit tenni...


ha a tény, hogy szomorúságot okozol a családodnak és a pasidnak, akivel több éve együtt vagy, és mégsem gondolod meg magad, akkor igencsak elbaszott emberi kapcsolataid vannak babám...

szar a munkahelyeden.. hm... engem 6 éven keresztül naponta vertek a suliban, és mégsem jutott eszembe öngyilkos lenni..

gyáva vagy!


és egyébként ha valaki tényleg öngyilkos akar lenni, akkor hosszában vágja az ereit, mert akkor hamarabb elvérzik, minthogy össze tudnák varrni... (anatómiából tanultuk:D)


szóval üzenem minden kedves öngyilkoskának, hogy ostobák és gyáva férgek vagytok! azt hiszitek a halálotok bármin változtat? maximum rosszabb lesz a körülöttetek élőknek... ha az életben 1 embernek örömöt tudtok okozni, akkor a halálotok az ő halálát is jelentheti..

önző p*csök vagytok, nem más...


a 14 éveskének meg veszek egy nyalókát, attól elmúlik a világfájdalma...

2012. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
az utcán a csöves naponta az életéért küzd.. te meg a házadban, a terített asztalnál meg akarsz halni? ócska ember.. egy csöves többet tud nálad, még akkor is, ha ő naponta berúg és TBC-s...
2012. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha a kérdező már nem is látja, de a többieknek: Nem jó ötlet és nem is kellemes. Maradjunk annyiban hogy lenne időd megbánni amit tettél,de ha nagy szerencséd van kihánysz annyit hogy túléld.De kísérletezni NEM SZABAD vele.Az öngyilkossághoz nagy bátorság is kell de a gyenge emberek ismérve, mivel értelme az nincs.Nem probléma megoldás csak menekülés.Mindenki tartozik annyival a világnak hogy az életébe értelmet helyezzen.Hogy a létezésének oka legyen és célja ami ha csak egy porszemnyivel de változtat a világon valamerre.
2013. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!