Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg kell változnom. De hogyan?

Meg kell változnom. De hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehezen tudok megnyílni mások előtt, idegen társaságokba nem merek szinte megszólalni sem. Ha már sikerült valakit megismernem, közös témákat találni nincs gond.

Eddig nem nagyon okozott ez problémát, mert megvolt a saját kis baráti köröm, pontosabban egy nagyon jó barátnőm volt. Szinte már testvérek voltunk, minden kis titkát ismertük a másiknak. Egy áldásnak tartottam, hogy ilyen barátnőm lehet. De egy ideje új társaságba került, lenéző, úgy kezeli a régi barátait, mint a megunt játékok. Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat de ő nem látja, hogy itt bármi probléma lenne.

Úgy döntöttem változtatnom kell magamon, nyitottabbnak kell lennem...


2011. dec. 23. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom, de én még a suliban, a saját osztályomban sem tudtam megszólalni, ha feleltetett a tanár. A bulikban sem beszéltem, de a barátnőimmel olyanok voltunk mint 3 testvér, és minden titkot megosztottunk egymással. Viszont egyre jobban zavart, hogy ilyen vagyok.

Nem tudom, te, hogy vagy ezzel, de én azt tűztem ki magamnak célul, hogy Partyarc leszek xD Már órán rendes hangerővel beszélek, megnőtt az önbizalmam, új társaságban is próbálok felszabadult lenni. Szoktam magamról ilyen vicces videókat készíteni, azokban nem vagyok visszahúzódó, nekem ez vált be :D

2011. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem olyan típus vagy. Mindenki irkálja a nagy okosságokat, hogy így meg úgy meg kell változni, pedig esetleg nem is lehetséges. Én megnéztem ezt a tesztet, azóta nem érdekel, hogy ki milyen nyitott, mert én más típus vagyok. Neked is ajánlom:

[link]

2011. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Utolsó:

Nem tudom, én amit leírtam az igaz, Nekem bevált, miért ne próbálhatná ki a kérdező? :)

2011. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lőd le magad
2011. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!