Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmomban lefeküdtem azzal a...

Álmomban lefeküdtem azzal a fiúval akibe NEM vagyok szerelmes, ez miért van?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba már fél éve, aki az osztálytársam. Tegnap azt álltam, hogy egy másik osztálytársammal, aki egyébként nagyon helyes, lefeküdtem. És az álmomban jól éreztem magam, de ez annyira fura! Nem értem.
2011. dec. 25. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
azt mondják az álmok nem csalnak, de ez valószínüleg csak a titkos vágyaid...
2011. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól meg felizgulhatsz rá
2011. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj ne már, ez csak egy álom, ha megtudnád, hogy én miket álmodok
2011. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ettol nem kell felni. Sok mindenki almodott mar ilyet.

En egyszer azt almodtam, mikor akkori baratom eppen mellettem volt, hogy egy olyan fiuval fekudtem le, aki meg altalanosban volt az osztalytarsam, nem hogy nem szerettem, hanem kicsit utaltam is, taszitott, evek ota nem talalkoztam vele, nem hallottam rola es nem is gondoltam ra. De nagyon-nagyon jo volt vele almomban. Ez kb 4 eve volt, azota sem tudok rola semmit, es nem is szoktam ra gondolni...

2011. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!