Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de lefeküdtem a legjobb barátjával. Lesz még nála valaha is esélyem?

Figyelt kérdés
A másik srácot nagyon imádom, de nem szeretnék tőle semmit (ezt ő is tuja). További komplikáció, hogy ő viszont szerelmes. És az én kiszemeltem legjobb barátja. aki természetesen tud a szerelemről és a szexről is. Előfordulhat, hogy valaha egy olyan nőként fog rám tekinteni, akivel járna? (egyébként emberileg fantasztikusan jól megértjük egymást)
2008. nov. 5. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát már bocs de ez elég eltaszitó hogy a legjobb barátomat dugod aztán meg jönnél hozzám meg irod hogy imádod azt a srácot akkor miért nem vagy vele inkább szegény másik embert belekevered és aztán lehet hogy megint beleszeretsz vagy lefekszel megint a "legjobb" barátjával és ök is összevesznek hát én lennék a helyébe nemigen járnék veled de már a másik fiú helyébe se járnék vele mikor ráhajtsz a barátjára

Szerintem felejtsd el mind2!!

Lehet ti más véleményen lesztek és leszavaztok xd nopara :D

2008. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Sosem lehet tudni,hogy mit hoz a jövő.Az is lehet,hogy igen,az is lehet,hogy nem.Nekem az egyik haverom elszedte a másik haverom nőjét,akivel már évek óta jártak.Azóta már gyerekük is született.Mégis ma is ugyanolyan jó haverok,mint régen.Más esetekben lehet,hogy ez nem így történt volna.Nem lehet előre megjósolni,hogy mi fog történni.
2008. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem akarlak elkeseríteni, de jobban át kellett volna gondolnod, hogy mit is csinálsz. ha már eleve ennyire tetszik valaki, akkor miért kavartál mással, és főleg miért a legjobb barátjával..

de ne keseredj el, ha tényleg jól megértitek egymást, akkor a barátság mindenképp megmarad. de ahhoz, hogy legyen belőle valami a történtek után kell egy kis idő. sok szerencsét és türelmet. a másik fiúval pedig maiharabb tisztázd szándékaidat, vagyis hogy nem őt szereted.

2008. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális akkor nem.

keményen hangzik,de nem keményebb attól amit tecsináltál.

2008. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom miért törtök pálcát felette.Úgy beszéltek,mintha egy gyilkos lenne.Szerintem igenis lehet még esélye,bár tényleg rontott rajta,azzal,amit csinált.Megbocsátható bűn az,amit elkövetetett.Az vesse rá az első követ...Mint mondottam,van rá példa,hogy ezek után is boldog kapcsolat alakuljon ki.Egy embert soha nem lehet a múltja alapján megítélni.
2008. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz,amit írtál,de akkor sem tudnák a csaj barátja helyébe mégegyszer megbízni benne.

Nem ítélem el, de gondolkozhatott volna.

2008. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, hogy ezek után még lenne esélyed. egy jótanács a jövőre nézve: ha valakibe szerelmes vagy, és meg is akarod szerezni, akkor lehetőleg senki mással ne bújj ágyba, pláne ne olyannal, akitől ez az információ visszajuthat az illetőtől. ha plátói szerelmet érzel, akkor meg nyugodtan lehet összefeküdni, akivel jólesik.
2008. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha össze is jöttök, valószínűleg visszakapod ezt valamilyen formában. Nem biztos, hogy pont így, lehet hogy csak szúrkálódni fog, alázgatni, beszólogatni, stb. Nem valószínű, hogy most hirtelen rátör a jézusi megbocsátás. Ha igen, hát akkor vagy kivételesen intelligens és megbocsátó, vagy igazából nem szeret és csak azért lesz veled, hogy legyen valakije.
2008. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez elég undorito dolog volt,ne haragudj:D de sosem lehet tudni!talán !
2008. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!