Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek volt már ilyenetek?...

Nektek volt már ilyenetek? Nem csodálom, ha nem hiszitek el, én is nehezen hittem el

Figyelt kérdés

tegnap anyira berúgtunk, hogy csak na, és ma, amikor fel keltek az első emberek félkómásan észre vettük, hogy ki döntöttünk valahogy egy falat,a ház egyik melléképületéből.

senki se emlékszik, hogy hogyan történhetett,csak arra, hogy"tegnap elött az még állt"

volt nektek is ilyen, hogy beb aszva olyat tettetek, ami nem átlagos?nem könnyen hihető?


2011. dec. 27. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
párkapcsolatok kategória?jártál a falall?
2011. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első válaszolónak.: Ha annyira részegek voltak hogy megdöngették a falat akkor a párkapcsolat az már semmi...
2011. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyesmi "ereszd el a hajam buli".

Összedöntöttünk egy melléképületet.

2011. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aszem még lehet van a fejemben egy kicsi.de erre gondoltam:páran csináltuk ezt a bulit,és akkor pár-kapcsolat.
2011. dec. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!