Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megviccelni...

Hogyan tudnám megviccelni barátnőmet?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk fesztiválozni,és úgy tűnik ott fogunk aludni pár napot.Persze közös sátrunk lesz,és úgy gondoltam jó lenne valamivel megviccelni.Valami ötlet?Pl.olyanokra gondolok,hogy múltkor az egyik srác arcát összefirkáltuk,mindenféle jó dolgot rajzoltunk az arcára miközben "aludt".De most valami más kéne,mert erre számít barátnőm.
2009. máj. 20. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
papucsba fogkrém, arca fogkrém, este lánypával figurakivatítés (ha érdek pontosan írj egy mailt-t, van benne tapasztalatok :P), cuccok elrejtése, a helyére hamu tétele. Hmm, na mi van még. Gondolkodommmmmm...... áhháá, étel helyére csak morzsa tétele (persze késöbb a kaja visszaadása), gondolkodok mi volt még a táborban..., ááhháá, sör elrejtése a táskában (nem kis mennyiségben). De ezek általában spontán jönnek ám XD
2009. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sátrazásnál Pálpusztai sajtot raktunk az áldozat zoknijába és körbehurcoltuk a táborban, jókat röhögtünk!
2009. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*lámpával figurakivetítés
2009. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Jaj megvan! Horgász-vadász-kézműves táborban az egyik gyerek biciklijét feldíszítettük hallal és az összes zoknijának fél párját elégettük (egyel kezdtük, elűzte a szúnyogokat és jött a többi zokni is :D) 1. voltam!
2009. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Avalanche ***** válasza:
100%

Én az alábbiakat vittem véghez eddigi pályafutásom során:

1) Beszereztem gumipókot. A barátnőm sátrában pont volt olyan hely, ahova fel lehetett kötni (ezt ébresztő előtt pár perccel). Amilyen sikítozást ezután levágott. =D

2) Volt egy üres üvegem, abba beleöntöttem az egyik haverom tusfürdőjét (kókuszos volt és fehér), és a helyére ragasztót raktam. Mondjuk zuhanyzás előtt kapcsolt, hogy valami nincs rendben.. =D

3) Sót szórtam az innivalójába.. Aztán persze adtam neki az enyémből. =D

2009. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
locsold le benzinnel és gyújtsd meg
2009. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a hajához hasonló színű parókát, aztán (mialatt alszik) az abból vágott darabokkal terítsd be a feje környékét, ha mélyalvó, a feje alá is tudsz tenni.

Nem kell hamarabb felkelned nála, a halálsikolyára úgyis felébredsz.

2009. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyire bevállalós a barátnőd, de ha nem az, és mentes az ilyen szélsőségektől, akkor én az alábbit ajánlom. Már töbször csináltuk ezt haverokkal, sikeresen átvágva, megbotránkoztatva az illetékeseket. A lényeg, hogy látványosan a barátnőd előtt, kezdj el lisztet, vagy valami más fehér por jelleget felszivni, esetleg kinálgastd őt is:) Hidd el, főleg egy fesztiválon ez nagyonis ütni fog. Persze az is érdekes, ki hogyan reagál az ilyesmire.
2009. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!