Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Természetfotós szeretnék majd...

Természetfotós szeretnék majd lenni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Én egy 8.os (ált.suli) kislány vagyok, aki most 4-es tanuló, de 5.-ig jeles voltam. Most majd tovább megyek Gimibe, de azután? Hogy megy ez? Mennyit kell hozzá tanulni, és mit? Sajnos szinte nem tudok semmit erről hogy lehetnék az. Esetleg csak egy tanfolyam kell hozzá? Egyetem? Fősuli? Mennyire nehéz? Hogy kereshetek vele, és mennyit? Általában ezek a természetfotósok digitális géppel fotóznak vagy nem? Nagyon érdekel, már rég óta ez a dolog, de senki nem tud benne segteni.

2011. dec. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam az interneten, talán picit segít:



[link]

2011. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. dec. 29. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Budapesten vannak fotográfiával foglalkozó főiskolák, egyetemek. ha elvégzed a gimnáziumot, oda jelentkezhetsz. :)
2011. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát először is már most kezd el gyakorolni. Fotózd,azt ami érdekel,amit meglátsz. Nézegess neten természetképeket,hogy tanulj belőle,esetleg regisztrálj egy fotós oldalra,ahol értékelhetik a képeidet,véleményt mondhatnak. Ilyen pl a fotozz.hu(elsőre nem ezt ajánlom) vagy a topfoto.hu,de van még rengeteg.

Egy fotósnál nem az számít,hogy van-e papírod róla. Ha van tehetséged,jók a képeid,akkor el tudod adni magad. Persze nem azt mondom,hogy ne menj ilyen suliba,de nem ez a lényeg. Nem tudom láttad-e,de most ment a Spektrumon Máté Bencéről egy 3 részes sorozat. szerintem érdemes megnézned:)

Kitartás,sok gyakorlás!:)

2011. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meglestem a topfotot... gyönyörűek. Itt még nem nagyon tartok. Van nekem is pár ilyen gyönyörű képem, de nincs valami komoly gépünk. Van egy nagyoptikás, de az nem digitális, majd megtanulom kezelni.
2011. dec. 30. 15:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Találtam pár jó képet, bár ezektől sokkal jobbak is vannak :) Vélemények?

[link]


[link]


Apukámnál vannak a jó képeim, vele ki szoktam menni az erdőre fényképezni.:)

2011. dec. 30. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
2011. dec. 31. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Bőven megfelel egyenlőre a képek minősége.

Az első cicás kép a legjobb szerintem. A másik cicásnál arra figyelj,hogy ne égjen be a kép. Értsd: Ne legyen olyan rész,ahol fehér a kép,mert elvesznek a részletek. Ha megnézed azt a képet,akkor a cicus fején nem látod a szőrt,csak egy fehér pacát. Ezt kerüld.

Nézegesd a képeket és olvasd el alatta a kritikákat,sokat lehet belőle tanulni.

A topfoton lehet nem tudod elolvasni a kommenteket,de ha a fotozz.hu-ra mész ott a régebbi képek kommentjei már láthatók.

Hajrá:)

2011. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!