Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23 éves férfival lehet komoly kapcsolatot, közös jövőt remélni? (A többség ugyanis ebben a korban még a skalpokat gyűjti)

Figyelt kérdés

Úgy imsertem meg, hogy kiszúrt magának és odalépett csevegni hozzám.


Remélhetem ennek ellenére, hogy szerencsés vagyok, nem pedig egy nőcsápásszal sodor össze az élet, aki oda megy majd a 2. meg 3. meg nem tudom hanyadik nőhöz ugyanúgy, ahogy hozzám is.


Én tudnám őt szeretni, és őszinte embernek tartom, de nagyon közvetlen és ez megijeszt.


2011. dec. 25. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ismerd meg egy kicsit jobban, és kiderül. de ne add neki oda magad könnyen.
2011. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez természetes, de tudod, hogy valaki képes megjátszani magát. Sokan estek már csapdába. Azt hitték jó ember, de mégsem. Nekem fura, hogy rögtön megszólított, akkor biztos mással is olyan, de ugyanakkor mégsem hiszem, mert a beszélgetéseinkből talpraesett, értelmes férfinek találom, nem egy skalpvadásznak. Nem tudom eldönteni. Félek, hogy olyasmibe megyek bele, amire rá fázhatok.Nagyon fiatal még. Ritka az a 23 éves férfi, aki komoly (házassághoz vezető) kapcsolatot keres. MOndjuk nőben is, mégis itt vagyok. :)
2011. dec. 25. 01:31
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt nem lehet így beáltalánosítani, minden 23 éves fiú más és más, vagy szerinted mindenki egyforma?Értelmetlen a kérdésed!
2011. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod amikor hozzád hasonlóan általánotanak a Nök, akkor az az érzésem, hogy Ti tulajdonképpen ezt akarjátok.

Komolyan mondom ott tartok már Én is, hogy szembeköpöm az elveimet és csak ráhúzok akit lehet, mert mindenki kételkedve fogadja egy fiatal Férfitól a komoly szándékot.

2011. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor valszeg nőcsábász. Ha nem nézne ki jól, akkor pedig nem is érdekelne. Tehát nagy esély van rá, h tényleg a skalpokat gyűjti, de azért nem tuti.
2011. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Butaság, hogy nem tetszene, ha nem nézne ki jól. Elárulom neked, fel sem figyeltem rá, csak, ahogy elkezdtünk beszélgetni, kicsit megismertem jobban. Nem mondom, hogy nem érdekel a külső, mert az hazugság lenne. Viszont a külső alatt nem azt értem, hogy nézzen ki feltétlenül jól, hanem azt, hogy legyen ápolt, ha ez megvan és szeretem a lelkét, nem érdekel más szempont.
2011. dec. 25. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp próbáld meg, azért 23 évesen szerintem már akarhat komoly kapcsolatot, főleg, ha előtte kiélte magát.

A beszélgetéseitekből úgyis le tudod venni, hogy milyen elképzelései vannak a jövőjével kapcsolatban, egyáltalán hogy milyen ember.

2011. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet h igazad van, végülis ha egy kiköpött Brad Pitt lenne, fel se merülne benned, h csak skalpvadász.
2011. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A "skalpvadász" fogalom nincs feltétlenül összefüggésben a külsővel. Véleményem szerint az mentalitás kérdése.


Igazából korához képest nagyon ügyes és talpraesett. Egyedül él, eltartja magát. Mos , főz magára, nem egy tehetetelen alak az tény. Nem otthon lóg a szennyessel anyuci nyakán, ügyesen megoldja. Csak láttam 1-2 kiírást az egyik közösségi oldalon, ami meglepett picit.


Volt csop.társ nőivel csevegett és olyanokat írt nekik, hogy imádja őket stb stb... így már kicsit más a helyzet. Engem ez zavart be.

2011. dec. 25. 10:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért kell minél többet beszélgetni vele, hogy megismerd. :) Hagyj időt magatoknak erre, az sose baj.

Nekem eddig 2 barátom volt, mindkettő csajozott, de nagyon, mellettem viszont egyik sem. (Most lehet mondani, hogy tuti megcsaltak, etc.etc. és benne van a pakliba, de utólag úgyis kiderült volna), szóval még ha csajozós is, akkor sincs gond szerintem. A lényeg, hogy veled szemben hogy viselkedik. :)

Sok sikert! :)

2011. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!