Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 ismerősöm aki 2 hónapja...

Van 1 ismerősöm aki 2 hónapja kapcsolatba vannak, de egy idő után a fiú nem ír vissza és alig komunikál a lánnyal. Mit tegyen a lány? . : a lány kissé félénk és a fiú is a dolgot úgy szeretnék megoldani, hogy csak 2-ben! Így mit tegyenk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, ha leírsz egy kérdést, először olvasd vissza, mielőtt ki is írnád. Zavaros, és tele van hibákkal a kérdésed.

Csak leveleztek? Vagy nem egészen értem.

Ha nem volt más köztük, akkor hagyni kell a fenébe az egészet. Biztosan talált magának mást. Vagy ha nem, akkor sem töri kezét lábát a dologért a fiú, az látszik, és ez baj.

Márpedig egy kapcsolatban a fiúnak kell jobban igyekezni, félénkség ide vagy oda. Tudod, van egy olyan mondás, hogy ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.

Persze tudom, hogy könnyű azt mondani, ha valaki nagyon tetszik. Én egyszer jártam úgy, hogy randiztam egy sráccal, és úgy éreztem, hogy nagyon jól sikerült, de a randi végén nem mondott semmit. Napokig tépelődtem, és sok rossz tanácsnak hála felhívtam a fiút. Mondván a mai világban már a lány is kezdeményezhet. Nagyon kedves volt, és meg is beszéltünk egy második randit. Örültem is, hogy milyen jó, hogy felhívtam. De a randi végén megint nem mondott semmit. És aztán megkérdeztem, hogy most mi lesz velünk. És azt mondta, hogy ne haragudjak, nagyon aranyos vagyok, de nem mozdult meg benne semmi irántam. Amikor felhívtam gondolta, hogy ad még egy esélyt kettőnknek, de most sem érez másképp. Rém ciki volt, tiszta hülyét csináltam magamból. Akkor megfogadtam, hogy soha többet az életben nem csinálok ilyet.

Hidd el, hogyha a fiúnak igazán tetszik a lány, akkor nem lesz olyan félénk.

2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!