Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet beszélget...

Szerintetek jó ötlet beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy rossz kategóriába tettem a kérdést.Szóval arról van szó,hogy már régen szeretnék egy japán havert,akivel emailezhetek.Múlthéten találtam egy srácot facebookon,és elkezdtünk beszélgetni,emalezni.Nagyon jófej a srác,angolul beszélgetünk.Tudom,hogy facebookon sokan hamis adatlapokat készitenek,de a képeket amiket küld,tényleg Japánban készitette,meg az angolja is elég rossz...Képet is küldött magáról....Nem kételkedem benne,meg ilyesmi,csak sokan mondják hogy vigyázzak...De annyira jól lehet vele beszélgetni,és csomó érdekes dolgot tudok meg Japánról...Szerintetek tényleg veszélyes lehet?
2012. jan. 2. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon is veszélyes.Lehet pedofil, vagy más.Nagyon vigyázz vele.
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát azért nem gondolom,hogy pedofil,mert semmi gyanús dolgot nem mondott eddig..és segit nekem japánt tanulni,meg nem úgy látszik,mint aki rosszat akar...amúgy most 2O éves...és semmi jelét nem látom annak,hogy pedofil lenne..
2012. jan. 2. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igen is meg nem is.
2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha netem beszélgettek abbol nemhiszem hogy valami baj lenne, de azért vigyázz
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 éves? Első vagyok. Kb. mióta beszélgettek?Ugye nem adtad meg neki a telefonszámodat, lakcímedet stb.?
2012. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg neki semmilyen cimet:D Amúgy beszéltünk mikrofonon is,és azóta megbizonyosodtam hogy nincs okom félni (:
2012. jan. 7. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
;) Elsőő megint.:D Oké, csak az a lényeg, hogy ne adj meg neki elérhetőségeket!:)
2012. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!