Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne így odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne így odamenni egy sráchoz beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szóval.Nem nagyon vagyok jártas ilyesmiben.A lényeg: egy bizonyos bevásárlóközpontban,az egyik kis standnál volt egy srác,mint eladó,és anyuval vettünk nála valamit,aranyos volt végig,szimpatikus is volt meg minden,és mikor ezután másodszor elhaladtunk a stand előtt,rám mosolygott:)Mivel nem tudunk egymásról semmit,így csak én tehetnék az ügy érdekében,visszamennék egyik nap oda,hátha ott lenne,és köszönnék neki,hogy nemtudom emlékszik-e rám,hétvégén vettünk xy-t,és jó lett stb. Ha emlékezne rám,örülne ennek vajon? És ha nem emlékszik rám,nagyon gáz lenne?:D

Mindezt lazán gondoltam,nem ilyen letámadósan.


2010. nov. 21. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez klassz így :)
2010. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő hányéves? éste?
2010. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit tegyél? Add meg a kezdő lépést. Adj neki egy cetlit az elérhetőséggeddel telszám msn emilke vagy amit akarsz. Hadd keressen ő meg, annál nagyobb élmény lesz neki is. Tukó, hogy keresni fog. Köszönj, mosolyogj, add neki, és menj tovább. Sokat nem kell várnod a válaszára! Sok szerencsét!
2010. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok,ő pedig szerintem 1-2 évvel idősebb nálam:) Köszi a válaszokat,megfontolom ezt a cetliset is:)
2010. nov. 21. 23:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Tetszik amúgy nagyon az ötleted,utolsó,csak így jobban belegondolva,így lényegében neten beszélnénk (még ha telefonon is,akkor is biztos lenne msn mellette), és nem neten szeretném megismerni:/ Inkább élőben:)
2010. nov. 21. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg keresett ajánld fel neki, hogy találkoztatok! Érdemes akkor rögtön telefon számot adni:) sok sikert!
2010. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. nov. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!