Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert? Az emberek miert ilyen...

Miert? Az emberek miert ilyen szemetek?

Figyelt kérdés

Mindig a hibat keresik mindenben es mindenkiben. Miert jo az nekik hogy a masikat csesztetik? Mindenkinek vannak hibai. Van akinek tobb van akinek kevesebb de senki sem hibatlan! Miert kell ezt csinalni? Soha semmi nem jo amit a masik csinal.

16L


2012. jan. 3. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
szerintem kifejezetten használ valakinek ha b.aszogatják talán rájön hogy valamit nem biztos hogy jól csinál... ha pedig ugy gondolja hogy neki van igaza védje meg magátés az igazát, ha ez sem megy akkor pancser az illető(k).
2012. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert már 16 évesen túlontúl önérzetesek,csak elvárásaik vannak nulla produktum ellenében - és ez csak fokozódik az évek múlásával ...
2012. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez legfőképpen a magyar emberekre igaz.Görög barátnőm volt 5 évig,így volt szerencsém megismerni a rokonait.Na ők nem ilyenek.....Mindig a jó tulajdonságaimra hívták fel a figyelmet és megdicsértek,ha valamit jól csináltam.A saját családom nem ilyen.Az apám mindig azt mondta,hogy ehhez úgy is hülye vagy-ezt te úgy sem értheted....én meg már elhittem ,hogy valóban hülye vagyok..
2012. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ez nem általánosítható a magyarokra, jó lehet kicsit jobban jelentkezik de amugy nem igaz szerintem, akkor apáddal el kéne beszélgetned mekkora g.eci volt veled!!!
2012. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is magyarokra jellemző ez,én is voltam külföldön és máshogy viselkedtek velem,mint itthon..itthon elég következetlenek az emberek(a szülők is),nem is az a baj,hogy baszogatnak,ha valamit rosszul csinálsz,hanem hogy nem tudják,hogy azért mert megdicsérnek valakit,nem lesz az illető elszállva magától és néha többet ér,mint a szidás...
2012. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

igen, ez idehaza elég jellemző, én is így látom.

Ez a mentalitás valószínűleg több generáció óta ilyen, de hogy mi az oka, azt nem tudom.

2012. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mert ember. Ilyen utálatos egy teremtés, aki csak rombolja környezetét, egoista f.sz, aki mások életével nem törődve éli életét, beszélve a jó emberségéről az érzelmeit hozván fel, amik csak illúziók. Minden érzelem arra szolgál, hogy legyen szaporodási vagyunk, az egész ember egy program. Lehet, hogy durván hangzik, de ez az én véleményem ebben a feldühődött állapotban.
2012. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12:39: ez még igaz is lehetne, ha működne ez a stratégia. de csak meg kell nézni: szaporodunk? a 70-as évek óta nem.
2012. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neeem? mára több mint 7 milliárdan vagyunk, szerintem volt itt szaporodás. A 80 években meg 5. pár év alatt ez a 2 milliárd kicsit sok nem?
2012. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
14:06: a magyarországi mentalitásról volt szó korábban, erre mondtam. India, Kína más tészta.
2012. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!