Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerettétek/szeretitek a...

Ti szerettétek/szeretitek a kémiát?

Figyelt kérdés

Csak úgy spontán kíváncsiságból gondoltam megkérdezem, Ti hogy vagytok/voltatok ezzel. Szerettétek a kémiát? Vagy épp ellenkezőleg? Volt esetleg kedvenc és utált rész? A tanárotok milyen(volt)?

L


2012. jan. 5. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem es szeretem is.

Tok logikus, csak egyszer kell megereteni.

Meg az elemek tulajdonsagaira is lehet kovetkeztetni a periodusos rendszerben elfoglalt helyuk alapjan, annyira logikus az egesz!

2012. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ó, akkor velem van a gond!

Vagy talán nem is akarom megérteni. Nem szeretem azt a tantárgyat. ><

De annak örülök, hogy Neked, kedves első válaszoló, kedvedre van/szereted a kémiát! :)

2012. jan. 5. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én utáltam a kémiát. Sose értettem. Az alapokat megtanultam, de mindig is utáltam. Rémes egy tantárgy, de a kísérletezéseket szerettem. :)
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt olyan, amikor kísérlet közben megijedtél?

Amikor a nátriummal kísérleteztünk, akkor ilyen robbanásszerű hangja volt, és úgy megijedtem. >< Meg még páran persze. :D

2012. jan. 5. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Hanyadikos vagy kérdező?


Ha nagyon nem megy esetleg kérj meg vkit az osztályból, ha egyszer ráérzel, utána már nem nehéz.


Én pontosan emlékszem hogy egy hajnali órában világosodtam meg hogy miről is szól ez az egész a kötésekkel stb. :D

2012. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

8. osztályos vagyok.

Nos, ha jól tudom, az osztály 97%-a nem lesz 5-ös kémiából.

7. év végén az lettem. Meglepődtem, mert volt pár olyan rész (a mol, egyenletek) amiket egyáltalán nem értettem, és rossz jegyeket kaptam rá.

Plusz nem olyan jó a viszonyom az osztályommal.

2012. jan. 5. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én igen, otthon volt laboratóriumom is a pincében.
2012. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én imádom a kémiát. Ha egyszer megérted a kémiát és a kémiai-logikát akkor minden egyszerű lesz, de ahhoz meg kell tanulni az alapokat, van 10-15 kémiai szabály amit ha nem tudsz, akkor nincs amire alapozz. Most hozd be a lemaradást amíg nem késő. Én a matekot nem értem, mert régen nem tanultam meg a fontosabb dolgokat, és most nem értek belőle semmi :)
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem szerettem, de abból érettségiztem. Az elmélet érdekes volt, a kísérletek szintén, de a számításos feladatokat nem mindig értettem és nem is szerettem. A tanárunk az ofőnk volt, szerencsére nem volt szigorú, sokat segített és nála már az is szempont volt, hogy ha megfelelően jártunk a kémia érettségi előkészítőre, mert látta a szándékot.
2014. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!