Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan verekedjek...

Nem tudom hogyan verekedjek egy gyerekkel aki már levert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:53
 1/10 dirtboy ***** válasza:

sehogy,minek verekednél?

nincs elég bajod,unatkozol kell a fájdalom vagy miért akarsz verekedni?

2012. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te nem érted milyen az amikor megaláznak és az egész suli látja. Nekem nem kell a fájdalom de nem hagyom hogy ez igy maradjon.
2012. jan. 6. 19:54
 3/10 dirtboy ***** válasza:

honnan tudod hogy nem tudom milyen az?

ismersz?

2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem de ha ilyet irsz biztos nem tudod.
2012. jan. 6. 20:29
 5/10 dirtboy ***** válasza:

nem arról van szó hogy ne tudnám,elég gettós iskolába jártam de már idősebb lettem és tudom hogy nem lett volna értelme belemenni akármilyen verekedésbe is.

akkor sem mentem bele és nem is bántam meg később,soha nem nyaliztam az erősebbeknek egyszerűen keresztül néztem rajtuk és kész.

2012. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már végképp nem bírod az ilyen primitív barmokat akik megaláznak téged akkor szállj szembe velük!


Ha akarod mondthatok neked verekedési taktikákat.Amugy meg életemben nem verekedtem de higgy nekem.


Megkérdezhetem a korodat és azokat akik megaláznak téged?

2012. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy gyereket úgy vertem le, hogy hónapokig terrorizált.Egy fejjel magasabb nálam pofánvágott földre kerültem rugdosott a földön, majd felkeltem és úgy elvertem mint a lovat.Tulajdonképpen szétrúgdostam.Üss rúgj mind 1 a lényeg, hogy azt csináld ami éppen a helyzetben praktikus.
2012. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommanteket. Amm nállam is 1 fejjel magasabb sztem erösebb ő is 14 éves de sztem van esélyem.
2012. jan. 8. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
A tenyered aljával üsd orron,ninjutsura jár az egyik haverom,ő mondta.Vagy még jobb horog és fogd meg a fejét azután húzd tejles erőböl a térdedre(azaz verd a térdedhez a fejét)
2012. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy nyisd szét a tenyered és vágd teljes erődböl pofán. Nem hangzik nagy taktikának de gondolj bele:

Egy tenyérnyi valami pofán ver az orrát meg a szemét alapbol fogni fogja és ha nincs szerencséje még a szemébe is belenyúlsz és amíg 1-2 pillanatra nem lát a könnytől addig jól gyomorszájon vered de úgy ám hogy okádjon!!

2012. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!