Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy beszédhibás embernek...

Egy beszédhibás embernek mennyire nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Pl:. ha valaki raccsol és hozzá egy icipicit dadog / ilyen szóismétlés szinten hogy egy mondaton belül hajlamos vagyok ismételni egy egy szót úgy,hogy nem veszem észre/ a másik végzete ennek /a dadogás szerűmnek/, hogy hadarok.

Illetve érettségin így türlmesebbek szoktak lenni?

Egyetemen hogy fogdaják ha ott szóbelizni kell?



2012. jan. 14. 18:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

ja én írtam mind a kettőt:D

B

2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Látom, kicsit eltértünk az eredeti kérdéstől...


Én is dadogok (24/F), és ebből kifolyólag nem nagyon állnak velem szóba a munkaadók (abba most nem mennék bele, hogy ált. el sem jutok az állásinterjúig, de ezzel nyilván mások is így vannak). Valahogy mindig kiolvasom a szemükből, hogy ők nem akarnak egy légtérben tartózkodni egy beszédhibás emberrel (ld. negatív diszkrimináció). A beszédhiba sem testi, sem szellemi fogyatékosságnak nem minősül, tehát nem jelentkezhetek megv. munkaképességű munkákra sem. Nem vagyok sem ronda, sem hülye, három nyelven is beszélek (mondjuk inkább csak írásban vagyok jó), mégsem kellek senkinek sem.


14 hónapja keresek állást, de már kezdem feladni...


Ezt most nem azért írtam, hogy elkeserítselek, csak tudd, hogy mire számíts.

2012. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!