Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen leszbi...

Hol találhatnék ilyen leszbi fiatal csajt, vagy fogok még a fiúkkal foglalkozni csak nem találom az igazit?

Figyelt kérdés

16 vagyok, kiszeretném próbálni lánnyal, de komoly kapcsolat is érdekelne lánnyal azthiszem. Budapesthez közeli lány érdekelne, aki csajos, szép, és szeretném ha ezek érdekelnék valamennyire: könyvek, mindenféle zene, nyelvek, és a többi ami nagyrészt mindenkit érdekel :)

Ezeket azért írom le, mert ismerkedtem itt neten pár lánnyal, de sajnos nagyon eltért pl a zenei ízlésünk, vagy pl messze laktunk egymástól, vagy éppenséggel nem érdekeltem és csak a szexről akart beszélgetni. :S

Testben, lélekben a lányok érdekelnek, fiúkra sosem szoktam gondolni


2012. jan. 15. 21:02
 1/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
Szerintem még korai lenne engedned a sötét oldal csábításának. Ne add fel ilyen könnyen. Vannak normális fiúk is, mégha nagyítóval is kell keresni is őket, de vannak :)
2012. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a sötét oldal, lányokkal sokkal jobb. Egyébként biztos van körülötted olyan lány, aki ilyen, én körülöttem most kb 30at tudnék felsorolni, pedig én is annyi idős vagyok mint te.
2012. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az hogy vkinek más a szexuális orientációja és nem brahiból...hanem mert más genetikai adottságokkal rendelkezik,egy olyan csaj aki kimondottan fiús és itt nem csak az öltözködésre gondolok hanem a hormonális dolgokra...az nem tehet róla hogy nem kívánja a pasikat...

és a szabad szexuális élethez mindenkinek joga van amíg nem sért vele senkit.Sötét oldal...haggyuk már.

Azt hozzáteszem hogy amikor én voltam 16 akkor még nem volt ilyen szabados a világ mint mostanság tehát a mai 10enévesek egész mások mint akár az 5 évvel ezelőttiek,

a lényeg a lényeg valóban fiatal vagy még de nem hiszem h helyes magadra erőszakolnod vkit akit nem akarsz.Tehát lény önmagad és előbb utóbb találsz rendes kapcsolatot.

De ne aszerint érj hogy mások szerint hogy kell élned hanem a saját belátásod szerint.

2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát csajszi tudom hogy utálod hallani de fiatal vagy még ehez!!!!

Nézd a neten ne várj csodát a legtöbb csak szexre vágyik vaaaagy "be akar vezetni a """rejtelmekbe""" "

Az ilyen embereknek ne higgy csak csalódás lesz belőle!

Bár én szöges ellentéte vagyok ennek hisz énis ott találtam rá arra akivel mái napig élem az életem! Nem a Love.hu-ra kell fel nézned hanem erre orientált oldalakra és talán ott találsz valakit.

De egy jó tanács várd meg a lovagod és próbáld ki egy fiúval mielőtt abba a hibába esnél hogy magadba bolondítassz egy lányt aki komolyan gondolja és te közben jössz rá hogy ez neked mégsem jó! Így csak egy törött szív és neked rengeteg el vesztegetett időd marad!

2012. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!