Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez legjobb barátnő?

Szerintetek ez legjobb barátnő?

Figyelt kérdés
Annak állítja magát. Velem sose jön el sehova csak egy másik lánnyal. Melletem ül majdnem minden órán kivéve kémián. Kémián egy másik lánnyal ül és vele egyfolytába nevetgél meg minden , hozzám órán csak néha szól meg mindent csak így kérdez: 'Szerinted ez jó Gerda??' Pedig ott ülök mellete de tőlem nem kérdez. Esténként mindig felhívja a másik lányt engem sose hívott fel. Megkérdeztem tőle h én vok még a legjobb barátnőd? Erre azt válaszolta h igen. Szerintetek? Még mindig a legjobb barátnőm?
2012. jan. 16. 14:13
 1/8 anonim válasza:

Nem.. jobban érzi magát a másik lánnyal.. Álbarátnak nevezném inkább.. sok ilyennel fogsz még sajnos találkozni az életben :(

A legjobb barátnők még levegőt is együtt vesznek.. A legjobb barátságot nem kimondani kell hanem meg kell élni..

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is:/ de már találtam egy másikat:D :/ <3
2012. jan. 16. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő csak haverokat gyűjt maga köré, és te lettél az egyik a gyűjteményében.
2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Detro ***** válasza:

9 perc alatt találtál egy új legjobb barátnőt???

Avass be engem is a titkodba mester mit csináltam eddig rosszul?! XD

2012. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyen hamar?? :D Szerintem nem vagy tisztába a legjobb barátnő fogalmával :D
2012. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikük sincs tisztában. :)
2012. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neemxd..eddig is volt másik bnőmxd...demostmár kilehet nevezni legjobbnak:Dovis korunk óta bnők vagyunk:)
2012. jan. 16. 18:53
 8/8 anonim válasza:
szerintem jobb ha megszokod hogy az emberek elhagynak:)
2013. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!