Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés
Egy lány az egyik rokona temetésén találkozott egy szimpatikus férfival. Azt gondolta, ez a férfi lenyűgöző, annyira hitt abban, hogy ő álmai hercege, hogy beleszeretett, de nem volt bátorsága leszólítani és sem a nevét sem a telefonszámát nem tudta kideríteni. Napokig ezen rágódott, h talán egy vissza nem térő alkalmat szalasztott el, majd egy hét múlva meggyilkolta a nővérét. A kérdés? Miért tette? Mi motiválta a gyilkosságra? Várom a válaszokat.
2009. máj. 27. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopata-teszt?!
2009. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Temetésen ismét találkozik vele.
2009. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ölte meg ,hogy találkozhasson a pasival a nővére temetésén.Pont ma hallottam ezt osztálytársaimtól.
2009. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!

Előző vagyok,megtudhatom a keresztneved?Lehet hogy ismerlek.

2009. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

A történet számomra nem elég világos.A halott,ha jól értem a lány rokona volt.A férfi meg egy jelenlevők között,akinek nem tudta sem a nevét,sem a telefonszámát.

Legalább is így értem,amit írtál.

Nem írtad,hogy kinek a nővérét gyilkolta meg ? Ha a sajátját,akkor nem tudok elképzelni semmilyen motivációt.

Ha viszont a férfi nővére volt az áldozat,akkor az a bökkenő:ha a férfiről nem tudott semmit,honnan tudta,hogy akit meggyilkolt,a pasas nővére?

Lehet,hogy én vagyok nehéz felfogású,de így értem a leírtakat.

2009. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.Válaszadó vagyok

A saját nővérét ölte meg.

Ez egy pszichopata-teszt

Aki azt válaszolja,hogy:Azt remélte a férfi eljön a temetésre megint!

Abban benne van a pszichopata hajlam.

Ha helyesen válaszoltál, úgy gondolkodsz mint egy pszichopata. Ez egy ‘hires amerikai pszichologus’ tesztje, amivel azt nézik meg kinek van gyilkos hajlama. Sok letartóztatott sorozatgyilkos résztvett a tesztben, és azt válaszolta ami feljebb található.”

2009. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

14:52-es:

A keresznevem: Dániel



Egyébként igen ha igaz lenne az amerikai történet akkor aki azt válaszolja, h azt remélte, h a nővére temetésén majd ismét találkozik vele az pszichopata. Egyébként a történet városi legenda bebizonyították már ,h nem igaz.


Természetesen a saját nővérét ölte meg.

2009. máj. 27. 15:46
 8/11 Avalanche ***** válasza:
100%
Ha megölte a saját nővérét, egyszerűen megzavarodott. Ez volt az első gondolatom, miután elolvastam a kérdést.
2009. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem pszichopata vagyok. Nekem először az ugrott be, hogy azért, hogy ismét találkozhassanak. Anyum és húgom is mást mondott.
2009. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en sem vagyok pszihopata..:D
2009. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!