Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki direkt...

Van itt olyan, aki direkt lepontozza mindenki válaszát?

Figyelt kérdés

Most komolyan... Olyan, aki el se olvassa, csak annyira unatkozik, hogy rekordot akar dönteni minden nap a piros kéz megnyomásával?


Nekem az a gyanúm, hogy van, de nem ismerek ilyet.


Te ismersz ilyet? Esetleg magadra ismersz? :)



2012. jan. 23. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem tutira valaki mindig lepontoz. Leszállóágban van minden nap a %-om.

Elég gyanús mert az esetek 98%-ában hasznos választ adok, és csak 2%-ban vagyok beszólogatós amikor már elvesztem a türelmem.

Úgyhogy valakinek a lepontozás a mániája.

2012. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én speciel azt pontozom le, aki oltári nagy ökörséget ír, vagy csak natívan trollkodik.


Aki direkt lepontozza mindenki válaszát, az natív troll :)

2012. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, ha valaki baromságot ír, az más.


De amikor tényleg segítségből írok, és veszem a fáradtságot és időt szakítok arra, hogy válaszoljak, másnapra pedig lepontozzák, mindig megfogadom, hogy soha többet nem válaszolok! :D


Sokszor megírom félig a válaszom, majd kitörlöm, mert úgyis lepontozza valami ökör...


Ha nekem nem egyezik valamivel a véleményem, olyankor nem pontozom sehogy, hiszen olyankor csak egy másik szemszögből világítja meg a dolgot. Nem fontos számomra, hogy az egész világ velem értsen egyet!

2012. jan. 23. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azokét szoktam lepontozni,akik felhúznak.Amúgy minek lenne ott az a szerencsétlen gomb?:D
2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!