Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy hova...

Honnan tudom meg, hogy hova temették? (lent. )

Figyelt kérdés

A barátomnak évekkel ezelőtt meghalt az apukája, de családi okok miatt, sms-ben értesült róla, és nem tudja, hogy hova lett eltemetve.

Ő félne utána járni, én viszont tudom, hogy sokat jelentene neki. Kihez és hova kell mennem, illetve milyen infokat kell tudnom, hogy kiderítsem, hova temették? egyáltalán nekem elfogja mondani bárki is ezt?

ha valaki tud ebben segíteni, azt nagyon megköszönném. minden részlet érdekelne

köszönöm.:)


2012. jan. 23. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki meghalt az törlődött az állampolgárok közül.Tudni kell a várost a temető kezelőjét csak ott lehet megnézni.A temető könyvében lehet megtalálni hol van.
2012. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell a kórház címe, ahova vitték. Ott átadhatták valamelyik "cégnek" aki a hamvasztást vagy temetést intézte. Szerintem ez a módja. Ha budapesti, akkor a lakóhelye szerinti kerületi kórházba vihették, ha vidéki akkor gondolom ott a területi illetékes kórházba. Ott érdeklődj, ahol az elhunyt papírjait kell intézni, ott tárolnak minden iratot és talán azt is hogy ki vihette pl. hamvasztani.
2012. jan. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!