Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek hogy csinálják, hogy...

Egyesek hogy csinálják, hogy a közösségi hálókon 500-tól néha több ezerig terjedő ismerősi köre van?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, hogy ők hogy tettek szert ennyire nekem csak 200 körül van.. csak érdekelne..
2012. jan. 25. 22:27
 1/5 haggyámán ***** válasza:
100%

Mert orrba-szájba jelölgetnek mindenkit, mert azt hiszek, hogy attól, hogy facebookon sok ismerősük van, a való életben is "menők" lesznek. :)

Btw, 360 körül van nekem, de 2 helyen laktam, és már egyetemre járok. Ennyi idő után már simán megismerhetsz ennyi embert. :)

2012. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Középiskolás vagyok,van facebookom már lassan három éve. Fent vannak ismerősnek az ált iskolai ismerőseim,akkor a három év alatt minden buliban akkora összehaverkodott gyerekkel bejelöltük egymást, aztán vagy elhalt vagy felvirágzott a barátság. nekem így van 900. De a tényleges barátaim száma: 2

Ezért nevezik őket: ismerősnek.

2012. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Életmód és tevékenységek kérdése, ha valakinek olyan szakmája van (pl.: tanár), akkor adja magát, hogy rengetegen ismerik. Én nagyon ritkán jelölök embert, mégis 500 feletti ismerősöm van: általános iskolai osztály/évfolyamtársak egy jó része előkerült, gimnáziumi osztály/évfolyamtársak, középiskolai bulizós haverok, belőlük eléggé sok van mert többféle társasággal mászkáltam, több zenekarban játszottam, azon keresztül ismerősök, jártam sportolni, onnan ismerősök, most egyetemista vagyok, szervezőként veszek részt több nagy egyetemi rendezvényen (gólyatábor stb.), így onnan is rengeteg ismerős van. Mást ne mondjak csak az idei gólyatáborból volt 30 gólya az én csapatomban, az kapásból 30 ismerős és a többi csapatból jó néhánnyal összeismerkedhettem :), ergo életmód és szabadidős tevékenységek jellegének kérdése az egész :)
2012. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül igen sok emberkéről általában annyit tud az illető hogy léteznek, jó esetben 1-2 mondatot váltott vele valamikor.
2012. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!