Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ezen a számon hívogat:+...

Valaki ezen a számon hívogat:+3680707070 Ismeri valaki a szám tulajdonosát?

Figyelt kérdés
Tegnap is hívott, felvettem a mobilt, de nem szólt bele senki. Ma is hívott, de épp nem voltam telefonközelben.
2012. jan. 27. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tudakozóban nem adják ki a számot?


Amúgy többet ne vedd fel, mert sajnos lehet, hogy csalás. Úgy értem, felveszed, tartod, és közben, mint az állat, úgy felpörgeti a telószámlád - másodperc alapon számlázva.

Nem ismerem az ilyenfajta telefonos cssalás mikéntjét, de a neten van róla anyag fent.


Szóval, legyél óvatos!


De amúgy az is lehet, hogy v.mi barom szórakozik.

2012. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)


Nem adják ki... A Wikipédia szerint "zöldek" a 80-as körzethívószámmal kezdődő számok.

2012. jan. 27. 21:23
 4/22 anonim ***** válasza:
Hm... És ha simán beütöd gugliba?
2012. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akkor ez a weblap (például, többek között) többször megjelenik:


[link]

2012. jan. 27. 21:57
 6/22 anonim ***** válasza:

Aha! Ahogy látom, olasz szövegezésű az oldal.

Többet fel ne vedd, ha erről a számról hívnak, felpörgeti a számládat, mint az állat! Egy rendőr ismerősöm szólt anno (ezért is merült fel bennem elsőre a csalás lehetősége), ugyanis több országból is jelentették, hogy olasz számról hívják őket, de nem szól bele senki, és úgy vannak megbuherálva a készülékeik, hogy te hiába nyomod ki a vonalat, pörgeti tovább.


A szolgálatónál mindenképp jelezd, hogy téged innen hívtak - a szolgálatatók kértek segítséget a rendőröktől (így derült ki a dolog), de hát amint egy ilyen csalóhálózatot lebuktatnak, lesz helyette másik.

Nehogy kitöröld a számot, azért, hogy meg tudd mutatni az ügyfélszolin!


Szóval a lényeg, hogy többet ne vedd fel!

2012. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amerikai, spanyol, orosz oldalakat is kidob találatnak. Mondom, ez v.mi csalás, szóval ne vedd fel többet, és mindenképp jelezd a problémát a szolgálatónál!
2012. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!

Ha nem veszem fel, remélem, csak nem pörgeti a számlám.

2012. jan. 27. 23:52
 9/22 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :D


Így van, ha nem veszed fel, nem jön létre a kapcsolat, ezért nem is tud mit csinálni.

2012. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

B*****ák meg, engem is hívogatnak! és az a röhej, hogy a második olyan szám, amire neten akadok rá, hogy szintén másokat is zaklat. 1 éves a számom és telefon, alig 3-4 ember ismeri, még munkahelyen sem adtam meg ezt, mint elérhetőséget, erre minden sz*rság zaklat...

felvenni nem vettem, utólag szoktam észrevenni a hívást és vissza sem hívtam.

2012. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!