Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a depressziójelei? Honnan...

Mik a depressziójelei? Honnan tudom hogy depresszióban szenvedek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Ha nagyon elvagy kenődve, és ha nagyon rossz gondolataid támadnak mit pl a halál, öngyilkosság, mi lenne ha nem lennél meg ilyenek... Ezek leginkább a szeretet hiány által, szakítás, vagy egy számodra fontos személy elvesztése váltja ki(egy családtag meghal)... én már voltam depressziós és a barátom segített túlesni rajta nekem szeretet hiányom volt nagyon sokáig és féltem h nem szeret senki, ez megnehezítette a barátkozást... most sok barátom van és egy remek pasim. a beilleszkedés még nem megy olyan könnyen, de már tudom h sokan szeretnek és törődnek velem... írd meg h veled mi történt szeretnék segíteni :)
2010. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Nem tudom hogy ez depresszió e vagy nem. Igazából nincsen életkedvem, nincsenek barátaim, pasim sincs. Az előző hetekben minden nap sírok. Az iskola szörnyű nem tudok koncentrálni, nem tudok beilleszkedni közéjük, kivülállónak érzem magam. Szeretnék változtatni az életemen, de nem tudok. 1-jén volt a szülinapom. Nagyon lehangolt voltam az azelőtti hetekben és készültem rá lelkileg h felköszöntenek a családtagjaim. Szüleimen és a nővéremen kívűl senki sem köszöntött fel, még fel sem hívtak, vagy egy sms-t küldtek voln, de semmi. Persze a többi családtagjaimmal ez sose vn így. Mindig az én szülinapomat felejtik el, és nem csak most ez megy egész életemben. Úgy érzem magam mint egy fekete bárány.Szeretném ha lenne vki akivel beszélgetni tudnék, vagy lennének barátaim.
2010. dec. 3. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy ez nem most alakult ki nálam már nagyon régen érzem ez.
2010. dec. 3. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

vegyél fel msnre szívesen beszélgetek neked, sok tapasztalatom van :'(

ezt most így nem lehet összefoglalni

msn:

kondorosy.csengi@gmail.com

2010. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!