Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek aki nevet...

Van olyan köztetek aki nevet változtatott és megbánta? Továbbá, ha nevet változtatnék, a bizonyítványaimmal, meg indexemmel mi lenne? Újat kéne abból is igényelni mint a személyiből? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, én elsőre eltoltam. Felvettem egy olyan nevet, ami totál ellentétes tulajdonságokat hozott ki belőlem, mint az eredeti személyiségem,így egy fajta kettősség alakult ki bennem. Jól gondoldd meg mindenképp,keserűségből semmiképp ne lépdd meg! Fontos, hogy ne akard megcsinálni magad, hanem az eredeti személyiségednek válassz egy nevet, de mégjobb, ha kapod valakitől, a a lényeg, hogy azonosulni tudj vele.. Ja, és minden iratod ki kell cserélni, hogy ne legyen bonyodalom
2012. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!