Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim kikészítenek...

Az osztálytársaim kikészítenek folyton cikiznek. A lányok úgy kiközösítenek hogy a torna öltözőben nem engednek fel a padra ezért a földön öltözöm. Mit tegyek hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
6. osztályos lány vagyok
2012. febr. 7. 10:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szó szerint kidobtak megfogták a kezem és a lábam és kidobtak annyi szerencsém volt hogy az osztályunk nem emeleten volt és szerintük ez vicces volt és igen így élek több mint 6 éve mikor miért szekálnak van amikor azért mert nagyon vékony vagyok van amikor a nevem miatt. Viszont ezt már nagyon unom és igen nagyon sokat sírok és ideges vagyok és néha olyanokon vezetem le akiken nem kellene.Már tavaly kapott pofont én pedig osztályfőnökit úgyhogy....
2012. febr. 7. 17:22
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez eszméletlen durva.. semmiképp ne hagyd szó nélkül
2012. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szólj valakinek vagy menj rendőrségre
2012. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
SOHA ne hagyd magad megalázni, soha ne félj se a veréstől, se az osztályfőnökitől, ha kell, verd ki belőlük a tiszteletet, de te soha ne köss másba. Jó ötlet az önvédelmi sport.
2012. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ma már a padon öltözhettem remélem ez továbbra is így marad.
2012. febr. 13. 20:44
 16/23 anonim ***** válasza:

Szegény :( ez tényleg nagyon durva!

Ezek szerint sikerült rendezni a dolgokat? És hogyan?

2012. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sikerült de kezdik újra :(
2012. márc. 21. 18:00
 18/23 anonim ***** válasza:

:(

valahogy próbáld meg újra rendezni a dolgokat, tudom, nem könnyű, de valamit muszáj csinálni

2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Visszahúzódó vagy ,ez nem baj. Pont ezért , akik veled ilyet képesek tenni, azok gyáva senkik. Ha megmutatod, hogy nem félsz tőlük, már nem mernek veled kötekedni. Mutasd meg, hogy téged nem érdekel, amit mondanak! Kik ők, hogy neked megtiltják, hogy a padon öltözz? Mindenképpen tedd meg ezt a lépést, mert neked lesz rossz továbbra is. Hidd el, az ilyenek a gyengékre vadásznak és egészen addig bántják, még azt érzik, megtehetik. Ne engedd nekik :)
2012. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül elmentem az iskolából 6 osztályos gimibe :). Nagyon jól érzem ott magam.... :D és nagyon jó az osztályközösség is :D.
2012. okt. 31. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!