Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről? (lent)

Figyelt kérdés

Szombaton esz az iskolai farsang, és be fogunk öltözni. Meg volt beszélve az osztályban, hogy senki senkinek sem mondja el minek öltözik. Tegnap a suliban a legjobb barátom odajött hozzám, és megkérdezte minek öltözök be. Mondtam, hogy nem mondom el, de azért is mondta, hogy de mondjam ár el mert barátok vagyunk meg stb. Próbáltam kitérni, még a vécére is kimentem, hogy hagyjon ezzel békén, de oda is utánam jött. Mikor már kb. 50szer megkérdezte negyed óra alatt, beadtam a kulcsot, csak hagyjon már békén. Mondtam, hogy menjünk ki a folyosóra, nehogy ás meghallja, és megígérte hogy senkinek nem mondja el. Elmondtam neki, minek öltözök. (Én nem tudom, hogy ő minek öltözik.) Ma reggel bementem a suliba, és a fél osztály tudta, minek fogok beöltözni. Kérdőre vontam a "barátomat", hogy hogyanis történt ez. Azt mondta, hogy csak ennek meg annak mondta el, és azok nagyon jó barátai és megigérték neki hogy nem mondják el senkinek. Erre én azt mondtam, hogy "Te is megígérted nekem, hogy nem mondod el senkinek, mégis elmondtad, akkor miért várod hogy ők ne tegyék ugyanezt?" (Idegességemben kicsit durvábban fogalmaztam.) Erre a barátom megsértődött. Természetesen ezután ő nem akarta elmondani minek öltözik be. Azt tudom, hogy tényleg csak egy barátjának mondta el, és az terjesztettel el az egész osztályban, de azért akkoris.

Mi a véleményetek erről?


2012. febr. 8. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vihar a biliben.

5 év múlva nem is fogsz rá emlékezni.

2012. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy öt év múlva nem fogok rá emlékezni. A farsangon sem változtat sokat, mert az osztály nagyrésze szerencsére normális, és ők is megmondták, hogy a "barátom" ne érdekeljen. Amikor megsértődött, azután kb. másfél órával odajött hozzám, hogy "jóvan már" meg hogy ezen a kis dolgon ne akadjak ki ennyire. Biztos véletlen, hogy ezután öt perccel odajött hozzám, és mindenféle dolgot kuncsorgott "aggyá má egy kis piát" meg ilyenek. Nem is vagyok nagyon kiakadva, ugyanúgy megy tovább minden, kivéve vele a kapcsolatomat. Mégis milyen barát az ilyen?
2012. febr. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!