Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összefog jönni Caroline meg...

Összefog jönni Caroline meg Klaus? *-*

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én végülis akkor is összetudnék jönni vele.. gondolom:D de amúgy már nem hiszem hogy össze fognak jönni, mert úgy látszik klaust nem nagyon érdekli már caroline.. meg már nem is szurkolok neki igazából:D
2013. jan. 26. 21:21
 12/13 anonim válasza:

lehet, hogy először nem jófejségből mentette meg, de akkor sem volt muszáj kedves dolgokat mondania neki, ahogy tette

és minél több közös jelenetük van, annál rosszabb lesz, mert nem csak az volt durva nagyon, amit az apjáról mondott, hanem az is, hogy miután Kol meghalt, ott idegesítette Klaust és a testvérét egyszerűen csak összeégett, ijesztő holttestnek nevezte, alig valamivel azután, hogy elveszítette

és most már 5x mentette meg az életét, függetlenül attól, hogy caroline csak arra a kettőre emlékezett, amikor tényleg ő keverte bajba, de volt amikor csak úgy is megmentett, egyszer inkább őt mentette meg, mint a saját húgát, és ez is az egyik oka, hogy ennyire idegesít ez a klaroline-dolog, hogy mennyire igazságtalan, hogy klaus mennyire szemét rebekah-val, aki pedig mindig mellette volt és ezzel szemben caroline-nak kb mindent elnéz, pedig nekem rebekah a kedvenc szereplőm, és régebben caroline-t is szerettem, de akkor még nem volt ilyen, sokkal jobban bírtam, amikor még bizonytalan volt magában

2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sandy96 válasza:
37%
Igeeeen :D össze fognak jönni :d már az 5. évadban udvarolgat Klaus Caroline-nak :) ♥
2013. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!