Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában sokat gondolok vissza a múltra? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy most valamit rosszul csinálok az életemben (főleg mert még nem volt barátom amin mások nagyon meglepődnek). Bár pár évvel ezelőtt is azt gondoltam, hogy elrontottam az életem azzal, hogy nem abba az iskolába mentem ahova menni akartam, de így vissza gondolva nem bánnom, hogy így alakult, de attól még lehet ott jobb helyem lenne.

Sokszor eszembe jut a gyerekkorom, hogy milyen jó volt mamámnál aki sajnos már nem él és ilyenkor döbbenek rá, hogy hogy múlik az idő. Félek attól, hogy soha nem lesz senkim, hozzám közelállót elvesztek stb... :(


2011. jan. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, ha az ember megbán döntéseket, meg az is ha hiányolunk valakit, ha elment. Viszont érdemes volna minél hamarabb letisztázni, vagy kiadni magadból ezeket az érzéseket, hogy aztán újra a jelenre meg a jövőre tudj koncentrálni. Egy beszélgetés egy bizalmas emberrel, egy sírás, vagy akár egyetlen nagy hiszti sokat segíthet.
2011. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit sírtam/sírok már ez miatt. Ha visszaforgathatnám az időt sok mindent másképp csinálnék. :/
2011. jan. 30. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A mamádat sajnos nem tudod visszahozni, de iskolát még válthatsz!
2011. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem akarok, mert megszoktam és 1,5 év már nem olyan sok.
2011. jan. 30. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális!

Én is szívesen gondolok vissza a gondtalan gyerekkoromra, a vidám napsütötte délutánokra, régi barátaimra, a velük szerzett közös élményekre, sok kedves emlékre. Azóta sajnos minden megváltozott.

Számomra úgy megfakult a világ. Mindenhol csak elvárások, kötelesség és felelősség. Néha úgy érzem, rossz irányba haladok. Csak remélem, hogy a jövőm is olyan színes lesz egyszer, mint a múltam.

2011. febr. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!