Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűlöletet érzek! Ez rossz?

Gyűlöletet érzek! Ez rossz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég rossz.
2012. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyermekem gyónd meg bűnödet!
2012. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennél az édes érzésnél nincs jobb a világon. Amikor kiszakadsz a mindennapi unalmas (isten-romantika-dráma-folyik a nyál a plafonról mentes) világból. Mint a TV például.


Mert a média azt hírdeti nap-mint-nap: isten, adakozz, segíts, (ami neked sincs, de azért oda kell adni.).


Gyűlölni a legjobb érzés a világon. Nincs szabály (mint a bibliában), nem élsz törvények szerint, (mint a bibliában, ahol állandóan, csak a ne-,ne-ne van).

2012. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remek gyűlölet zene a Black metal. És a ritual/ambient például.
2012. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne játsza senki se a papot. Mert ne feledjük. Nem csak a jó létezik ám. Csak a média próbálja belemanipulálni az emberek agyába, hogy isten van és oda kell menni. És ha vége lesz a világnak, lehet, nem 2012-én, hanem később, akkor majd minden média által manipulált ember jajgatva rohangászik össze-vissza. Vagy rögtön szívrohamban meghal.

Ezért jobb megismerni a rosszat/gonoszt is. Nemcsak a jóban hinni. Mert az armageddon-kor (végső csata), úgyis meghal mindenki. És ki a törvények országába (mennyország), ki pedig a fájdalommentes, mindent szabad nincs határ országába távozik (Pokol).

2012. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem hat rám a média semmilyen mindennapi nyálas romantikus és dráma filmjével, sem istennel, sem azzal, hogy adakozz:szegény vagy? Nem számít.


Mennyivel jobb volt a 70-80-as évek, amikor még cenzúrázatlanul lehetett pl: horror filmet nézni. Nem ilyen mostani filmipar készítette és moziban vetített 87% dráma és csak 13% horror filmek. (Amik vagy a 80-as évek feldolgozásai, vagy vámpíros, zombis filmek), amiknek már 15 ezer változatát láttam. És persze, mindig ugyanaz a története.

2012. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennek van tükörképe. Még nektek is, akik ide írnak. Vagy akik az utcán sétálnak. Valahol mindenkiből kettő van kinézetre, tulajdonságra viszont nem, mert az a lélek és az a tükörkép.
2012. febr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy rossz!

Azt hittem majd jönnek ide papolni a keresztények meg egyéb szennyek akik olyan szentek meg jók, és csak ezt képesek hirdetni de közben meg ők is gyűlölik a rosszakat -> tehát már ők is rosszak, na mindegy..

szóval mélyen egyet értek a 3. és 5. válaszolóval. respect.

2012. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikasa válasza:
én is keresztény vagyok mégis gyülölet nem rossz dolog de nem is jó én is mondtam már hogy gyűlölöm de gyülölt leg többszörr abból származik szerintem hogy saját magadat se fogadod el mindekinek meg van saját döntése amit nem mond meg nekik senki ha te úgy érzed hogy gyülület rosz dolg akkor az de ha viszont jó nak érzed akkor jó számodra .
2013. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!