Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne....

A kérdésem a következő lenne. Vettem egy e38-as 728i BMW-t, érvényes magyar papíros csak a bökkenő, hogy nincs benne motor. Ha veszek bele egy e38 730i motort akkor le lehet papíroztatni vele?

Figyelt kérdés
Tehát, ha van a vett motort igazolni tudom (adásvételi) akkor mi kell még a papírozáshoz? Vagy ajánljatok egy jó motort bele, lehet kisebb is mint 2.8, de lehet nagyobb is, csak tudjam lepapíroztatni.
2012. febr. 14. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy papírod van róla, még nem biztos, hogy fizikailag elfér, és az összes egyéb alkatrésze ugyanott, ugyanolyan méretben lesz. Pl váltó. Vagy önöndító. Motorvezérlés. levegő és vízcsövek. És még sorolhatnám. Szóval én mindenképp ugyanolyat keresnék. Bontókban, akár külföldön is.
2012. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan motort szerelsz bele, akkor nem kell átalakítási engedély ha minden igaz.


A legegyszerűbb lenne, ha megpróbálnád előszedni az eredeti motort. De gondolom azt nem tudod.

2012. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eredeti motor kiégett, és teljesen kuka... Akkor igencsak tipusazonos motort kell keresnem, ami nem a legsűrűbb mivel 2.8... Kösznöm az eddigi válaszokat.
2012. febr. 15. 08:31
 4/5 Csongee válasza:
Tök mindegy, hogy milyen motort raksz bele, amit gyártottak e38-ba, de 2.8 volt a legkisebb benzinesbe!
2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csongee válasza:
A papírozást nem tudom!
2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!