Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális lehet ez a gyerekorvos?

Normális lehet ez a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

2 hónapos babám elkapta a bátyjától az influenzát.

Kedden a doki erős antibiotikumot írt fel,amitől iszonyatos hasmenése,hascsikarása van. Szóltam neki, mi a helyzet,de csak a vállát vonogatta. És igenis adjam tovább az antibiotikumot...

Éjjel iszonyatosan köhögött a pici,azt hittem kruppos roham lesz a vége. Doki azt mondta ma reggel,hogy holnap délután vigyem kontrollra,majd akkor megnézi,mit lehet adni neki. Mire megkérdeztem, mégis mit tegyek,ha éjjel megint fulákol, nagy nehezen írt fel hörgőtágítót.


Adom a Normaflort, éjjel nappal megy a hidegpárásító. Mást nem tehetek. A doki (helyettes) hozzáállása viszont nem tetszik. Sajna itt más orvos nincs most.


2010. febr. 18. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Luuf balzsamot, nagyon jó, és mi is használtuk már 2 hónaposan. De a kérdésedre válaszolva: szerintem nem normális, válts orvost!
2010. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a doki már ne is haragudj,de nagyon bunkó.2 hónapos babához (pláne ilyen tünetekkel)ki kéne mennie hozzátok és nem a vállát vonogatni.Ha van rá módod keress egy másik orvost.
2010. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Baby Luuf 6 hóstól használható:(


Ez a doki nem a mi dokink. A mi orvosunk beteg, és most ez a "kedves" ember helyettesíti.

2010. febr. 18. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád esetleg kórházba, sürgősségire bevinni? Kötelesek ellátni és hátha ott normális a doki.
2010. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Igen, az van ráírva, hogy 6 hós kortól,de nyugodtan adhatsz neki, egy keveset vékonyan kenj a hátára éjszakára. Mi is használtuk 2 hónaposan, a védőnő javaslatára.
2010. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban a főorvos ilyen bunkó. Egy hétig voltunk bent, hányás, hasmenés, láz. A 4. nap után azt mondta a főorvos!: ezt máűr itt nyalta be! Szó szerint ezt mondta majd felrobbantam. Szerintem az ilyenek nem valók gyerekorvosnak. Remélem a rendes orovosotok nem ilyen! És tényleg próbáld meg a kórházat, hátha nálatok ott rendesebbek!!!

Mielőbbi jobbulást!

2010. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!