Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hihetetlen. Ez miért van?

Hihetetlen. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha valami olyan tényt közlök másokkal ami nekik nem tetszik,akkor rögtön lepontozzák?
2012. febr. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége csak látszólag logikus lény.
2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mármint itt az oldalon pontozzák le, az kimaradt(mondjuk nyilvánvaló)

Még látszólag se, úgy tűnik...

2012. febr. 15. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is bosszant. Volt egy olyan kerdes, hogy : te hogy sutod a kruplit? Leirtam, hogy en hogy, (amitol tenyleg nagyon finom lesz)erre lepontozzak. Nem mint ha az a pont olyan nagy benyomassal lenne az eletemre, de idegesito.
2012. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos nehezükre esett volna úgy sütni a krumplit...

Én is csak egyszerűen leírtam hogy hát, ebben az időben ebben az xy könyvtárban több könyvet tároltak, mint más a területeken, ami nyilvánvaló, erre lepontoznak.

Most nehéz ezt elfogadni, vagy versenyt akartak ebből rendezni? Nem értem.

2012. febr. 15. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Na itt van meg egy:


Lehet, hogy hulyesegnek tartod majd a valaszom, de hasonloan voltam en is. Elkezdtem vitaminokat szedni es minden szinesebb lett.


A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad


Pedig komolyan igy volt, csak segiteni probaltam, de mindegy csak hiaba idegeskedek. Amugy a te irasod lepontozasa is erdekes... Nem 100-asok...

2012. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!