Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is vannak olyan hangok...

Nektek is vannak olyan hangok amiktől a falra másztok?

Figyelt kérdés
Nekem például mikor tesóm gépel a billentyűn és csattog a gombokkal, vagy mikor apám eszik és a végén csattog a kanállal a tányérba ezektől a falra mászok ahogy meghallom olyan ideg önt el hogy nem igaz.. és nemtudom hogy tudnám ezt megszüntetni mert nagyon zavar... Nektek is van hasonló problémátok? Esetleg valakinek sikerült megoldani?
2012. febr. 20. 19:19
 1/7 anonim válasza:
van. mogyorótörés. van 3M füldugóm.
2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom is a billentyű kattogásától mászik a falra..:)

Nekem is vannak "hangok amiktől a falra mászok.

Pl: A rágógumi pukkasztás.Amikor valaki rágózik,lufit fúj,és kidurrantja.Vagy idegbajt kapok ha valaki Ő-zik beszéd közben.Pl: Holnap őőőő jó idő lesz,de őőőő nem tudom hogy esni fog őőőőőőő stb....Ilyenkor a tévét is elkapcsolom.

Falra mászok ha valaki szipog.Volt már olyan hogy egy nő annyira szipogott a buszon,hogy adtam neki papírzsebit azzal a szöveggel,hogy ne legyen már ennyire ízléstelen,fújja ki az orrát.

2012. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:DD

nekem amikor valaki végighúzza a körmét a táblán... vagy a hungarocell hangja...

2012. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ő-zés néha engem is zavar


de csak ha rááll a fülem..


amúgy én is ő-zök xd

2012. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem még az is ha esznek mellettem azt utálom a legjobban szóval ha ebédelünk vagy akármi gyorsan eszek hogy minél hamarabb túl legyek a "kínzáson" nemtudom hogy lehetne ezeket úgymond kikapcsolni de nagyon jó lenne...
2012. febr. 20. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor valaki a cukorkát pakolgatja a szájában a nyelvével, meg a táblán a köröm
2012. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a következőktől kapok ideglelést.

- cukorkasopogatás amikor hozzácsapódik a a foghoz

- amikor valaki krákog folyamatosan

. amikor valaki ropogtatja a csontjait.

- amikor szürcsölve esznek-isznak.Még az a kiba**tt hideg vizet is szürcsölve issza valaki

- a csámcsogás.

- az affektálós hang..

2012. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!