Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan tevékenységek...

Mondanátok olyan tevékenységeket, amiktől "repül az idő"?

Figyelt kérdés

Ki kellene valamivel húznom szerdáig, de egyszerűen nem telik az idő. :(

Akkor tudok meg valamit, de nem tudok várni, semmihez sincs kedvem, csak fekszek az ágyban és bámulom a plafont. Mára is meg holnapra is lett volna programom, de lemondtam. Tudom, hogy nem kellett volna, mert így csak még lassabban telik majd az idő...de ááá, beleőrülök ebbe a várakozásba!


2011. aug. 27. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
maszturbálj
2011. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, de meglepő, de ahhoz sincs kedvem.
2011. aug. 27. 10:55
 3/10 anonim válasza:

Igaz, csak kb. fél óra, de az is jó szórakozás: szerkessz sima papíron egy 10x10-es rácsot, és kezd el bárhonnan kezdve lólépésben beírogatni a számokat egytől százig. Ha elakadsz, kezd elölről!!!

Ha lány vagy gyöngyözz(pl. gyöngy-drót ékszerek), fiúknak gőzöm sincs! :D

Neten: honfoglalo.hu , jojatek.hu ...stb...

:)

2011. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nézz horrorfilmeket, közben feküdhetsz is
2011. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvass vicces könyveket vagy ha kedveled a műfajt, akkor nézz vicces animéket! Próbálj ki valami újat! (Én például most tanulok elengedett kézzel biciklizni, de ezt nem ajánlom, mert ha összetöröd magad, akkor hiába város a szerdát, bármi is lesz akkor.)

Ha pesti vagy, elmehetsz Holdfényconra is (Millenáris), szerepjátékos, videojátékos, képregényes, sci-fi, fantasy- találkozó.

2011. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
süss füves sütit és élvezd ki az utcsó napokat :)
2011. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hümi ***** válasza:

11:54nek igaza van :DD

sztem meg úgy repül az idő.. válaszolgass itt és csak úgy repülni fog az idő :D

2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már csak 3,5 nap...
2011. aug. 27. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
ne mond hogy várod a sulit!! majd visszagondolsz mennyi mindent jó lett volna csinálni...
2011. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy az iskolát! Teljesen más... ráadásul vagy nagyon-nagyon megkönnyebbülök vagy...abba bele se akarok gondolni.
2011. aug. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!