Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 múltam és lebuktam a hamis...

18 múltam és lebuktam a hamis orvosi igazolással! Most mi lesz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 12:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
És hány ilyen eset volt?
2012. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Megrovás és próbárabocsátás??? Felvilágosítana valaki???
2012. febr. 21. 12:34
 23/36 tetro ***** válasza:
100%
Ne izgulj, csak rémisztgetni akarnak. Az utóbbi években rengeteg igazolásos eset volt. Megrovást fogsz kapni. Rendőrségi ügy lesz, nyilvántartásba vesznek, pár hónap múlva átadják az ügyet az ügyészségnek, vádemelés, egyetlen tárgyalás lesz, ott ismerd el, hibáztál, megbántad. Nem kell hozzá ügyvéd, nekem sem volt, se a barátaimnak. Megrovás, aztán hello.
2012. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
van egy ilyen hogy jogi fórum. A google be beírod ezt a két szót és elsőnek listázza. Ott ha kérdezel jogtanulók vagy ügyvédek válaszolnak mindenre, de lehet találsz is ilyen ügyet.
2012. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Most buktam le először az igazolással. Egy napra votlam kiírva én meg hármat csináltam belőle.. Sajnos az eddigi igazolásokon is van egy két hamis szám, de hogy az ki fog e derülni, azt még nem tudom! Eddig legalábbis még nem tudja! Fogalmam nincs hogy jött rá... Egyáltalán nem ütött el az írás.
2012. febr. 21. 12:37
 26/36 anonim ***** válasza:

Igen, a google:

[link]

2012. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. febr. 21. 12:39
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

Ha rájönnek, akkor a többszöri elkövetés súlyosbítja a dolgot. Ez nem játék.

Amúgy ügyvédjelölt vagyok, és azt gondolom, hogy megrovást fogsz kapni - legalábbis, ha nem derül ki a többszöri eset.

Próbára bocsátást is el tudok képzelni.

2012. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Sokat segített hogy te is írtál!
2012. febr. 21. 12:42
 30/36 anonim ***** válasza:
53%

Hát viszont most meg kell mondanom, hogy kicsit utána néztem, és bizony vannak olyan ügyek, ahol közokirat-hamisítást ítéltek.

Valójában mindkét megítélésre találtam példát, úgyhogy passzolom, hogy melyik lesz, nem vagyok kifejezetten büntetőjogos amúgy sem.


Azt viszont fenntartom, hogy azért vélhetően börtönbe nem fogsz emiatt kerülni.

2012. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!