Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 múltam és lebuktam a hamis...

18 múltam és lebuktam a hamis orvosi igazolással! Most mi lesz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 12:05
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Azt azért megkérdezhetem, hogy hogyan buktál le?
2012. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
2éve csak hamis igazolást adok be mára már meguntam a lógást alapvetőszabályok ha csinálsz hamis igazolást akkor nem kell vagánykodni vele senkineksem mert akár menynire ismered elfecsegheti.A másik pedig az, hogy mindig osztályfönöki órára vidd és ha tudod akkor az eredeti orvosi igazolsát szkenneld be dátumokat írd át stb és egy napnál többet ne írj az igazolásba. Elég 1hónapban 2x hiányozni mert ha soakt hiányzol akkor elkezdenek kutatkodni az igazolás között.Amúgy ha olyan tanárod lenen mint nekem aki nem gyűjti be az igazolást akkor jobban járnál.Túl sok lógásnak ára is van mivel ha nincs elég jegyed akkor osztályozóra küldenek el de amint látom ez régi eset de azért leírtam, hogy hátha valaki tanul belőle valamit.
2013. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Közokirat hamisítás miatt biróság elé állítanak..
2014. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Kanami válasza:
Nekem eredeti orvosi igazolásom van, de nincs is rajta sorszám, így adta a doki. Ha egy ilyenen írja át valaki a dátumot azt kiszúrják egyáltalán? Mármint az aláírás, a bélyeg meg minden stimmel, csak a dátum tér el.
2014. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Alapvetően sorszámnak minden féle képpen kellene rajta lenni. Ez olyan mint egy igazolás egy igazolásra hogy nem hamis. :D
2015. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 akna12 válasza:

Ha innen vette volna akk nem buksz le. egy osztajtarsam mindig innen vesz

[link]

2018. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!