Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vehetném rá az egyik...

Mivel vehetném rá az egyik barátomat, hogy ne járjon rossz közegbe, ahol lesüllyedhet, drogozhat, cigizhet stb?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (fiú) és van egy jó haverom aki az elmúlt időben olyan közegbe kezdett el járni, ahol cigiznek, rongálnak leszarják az életet lázadnak és minden egyéb más rossz. Ez a gyerek nagyon jóarc volt, sose gondoltam volna hogy 1x ő is ilyenné vállhat. Mit mondjak neki hogy "jú útra térítsem"? fontos lenne, mert nagyon jó barátom volt, és nem akarom hogy megszopja. lécci segítsetek 1-2 tanáccsal
2012. febr. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rá hatással lenni. Ha tényleg jóba vagytok.. és egyenesen a szemébe mondod hogy ez van, vagyis hogy ezt nem kéne, akkor tudsz rá hatni. Ha nem megy akkor beszélj vele többet, menjetek el együtt pizzázni,csajozni,moziba,hülyülni,focizni..stb. Próbáld arra emlékeztetni milyen is volt ő régen. Csak siess! az én egyik volt "legjobb barátnőmmel" is ez történt..:// Nem kívánom senkinek azt az érzést!!! :) Remélem segítettem. Sok Sikert:)
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmivel minél inkább leakarod beszélni róla annál jobban bele fog csőppeni mert vónza a tiltot gyümőlcs
2012. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!