Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 3-an vagyunk...

Mit csináljak ha 3-an vagyunk barátnők és ha valamit csinálok akkor az egyiknek az rosszul esik és azt mondja hogy a ő fölösleges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az iskolában van három barátnőm.Nagyon jól kijövünk egymással és őszinték vagyunk egymáshoz.

Mostanában viszont az egyik barátnőmnek nem esett jól hogy pl nem őt választottam először a csapatba egy játék közben. (persze ő volt a második választásom), vagy nem ő mellé ülök egyik órán.

Sajnos nem tudom hogyan értessem meg vele hogy mind kettőjüket ugyanannyira szeretem és egyik sem fölfösleges!

Mit csináljak hogy megmaradjon a barátságunk? Nagyon szeretném ha ismét felhőtlen lehetne a kapcsolatunk!


2009. jún. 8. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem írt ide senki? :O


Szerintem mondd meg a másiknak, hogy most ezzel aki nem érzi így jól magát többet kell foglalkoznod, ne haragudjon meg.

És gyakrabban ülj mellé, esetleg hívd át magatokhoz csak őt egyedül. Néha meg mindenkit és őt is.


Az a másik barátnőd akire féltékeny ő is lehetne vele kedvesebb.


Elég összevissza írtam le, de remélem érted melyiket kire értettem.

2009. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen értem.

Köszönöm a tanácsodat.Be fogom tartani. Remélem sikerülni fog!

2009. jún. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!